Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 64314 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[FILM] Exodus: Bogowie i królowie- był ktoś? , Demo 31/01/15 21:54
Jest widowicho czy najlepsze się obejrzy w trailerze? Generalnie warto?

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. Eeeee nie wiem , DeathClaw 1/02/15 04:04
    na końcu ginie ten czarny, a ten mały widzi trupy...odpuściłbym sugerowanie się opiniami z boarda i poszedł do kina. Po trailerach widać czy dane treści odpowiadają zapotrzebowaniu. Wiadomo że superprodukcje będą "super", więc dla efektów można pójść, a treść... o gustach...

    W życiu nie można chodzić tylko na dobre filmy, bo zatraci się perspektywę :)

    1. ostatnio zawiodłem się np. na Draculi , Demo 1/02/15 08:32
      a Strażnicy Galaktyki które wg. trailera były dla mnie totalnym gniotem okazał się świetnym filmem :)

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

      1. ++1 , MacLeod 1/02/15 11:27
        Dracula to jakies nieporozumienie. :)
        Z ostatnich filmow polecam I, Origins jezeli ktos jeszcze nie widzial..

        SSDD.

        1. właśnie szukałem , hokr 1/02/15 11:59
          jakiegoś filmu, zabieram się za oglądanie :)

  2. Z tego co czytałem, to flaki z olejem. , fiskomp 1/02/15 20:44
    Akcji tyle co nic, a fabuła zmaltretowana cos jak w Noe:Wybrany coś tam. Znaczy kicha na maxa.
    Jak chcesz coś dobrego, to miło zaskoczył mnie "Sędzia" z tym od IronMana, kawałek porządnego kina.
    Ja czekam na Interstelar w dobrej jakości.

    1. potwierdzam , Demo 3/02/15 19:36
      qpa okrutna. Ale były momenty, że miałem ubaw. Kolega z którym byłem zasypiał i chrapał :)

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

  3. Polecam Taken 3 , MayheM 1/02/15 21:32
    trzyma fason, chyba lepsze od 2 :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL