Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » Flo 22:52
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 49881 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

...WoT po wymianie płyty gł.i proca zrywa połączenie z serwerem gry... , SebaSTS 6/02/15 09:32
... Wymienione zostały następujący części:
1. Phenom II 550 na FX4100
2. DDR2 6GB na DDR3 8GB
3. Płyta gigabyte am2+ na Asrock am3+ 980DE3\U3S3
Nawet będąc w garażu połączenie z serwerem zostało zerwane.
System wstał bez reinstalacji tylko karta LAN miała #2 w menadżerze urządzeń więc wyrzuciłem i wgrałem dostarczone stery od producenta. Dodatkowo najnowsze omegi dla Radka HD7770 i stery do USB 3.0
Dostawca netu to Vectra. W czasie gry dziwne spadki opóźnień od 60ms do 1ms
Czytając fora to problem występuje od wersji 9.0 . Reinstalacja systemu nie pomaga.

>-<

  1. jedziesz na sieciówce z płyty? , Demo 6/02/15 09:50
    sprawdzałeś na innej?

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. ... sprawdzę po robocie... , SebaSTS 6/02/15 15:19
      ... dam znać.

      >-<

  2. Tak masz cały czas? , S_2J 6/02/15 10:34
    Ja miałem podobnie, mi ping okropnie skakał od 400ms do 999ms. Tyle tylko, że zdarzyło się to ze trzy razy, tak wieczorem. Potem się uspokoiło. Też mam Vectrę.

    === Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
    odpocząć ===

    1. .. mi skacze ale w miejszych wartościach... , SebaSTS 6/02/15 15:19
      ... na początku często wywala jak mam wykonać pierwsze bitwy i oczywiście pada kiedy świetnie idzie wygrana. im później tym mniej zrywa. ok 23 nawet ponad 30min bez zerwania połączenia.

      >-<

  3. a jak pingujesz , Okota 6/02/15 10:49
    serwer wota? to tez? moze tracert zrob

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  4. ale "upgrade" zrobiles, nie ma co , RusH 6/02/15 22:39
    z szitu na nowoczesniejszy szit :)

    stery do sieciowej karty sciagnij ze strony producenta chipu sieciowego, nie plyty

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL