Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41

 Dzisiaj przeczytano
 21656 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gry i programy dla dzieci , Zryty_Berecik 14/02/15 19:19
Witam!
Prosiłbym o podpowiedź co mógłbym zapodać 4ro i pół latkowi.
Na razie ma gry Lego Racer i grę z bajki Cars.
Chętnie programy do nauki angielskiego.
I proste gry.

  1. ... , krogulec 14/02/15 19:46
    z moja corka w podobnym wieku grywam w zasadzie tylko w gry z kinecta: Disneyland Adventures, Kinect Sport i Kinect Adevntures. Kilka razy gralismy tez w The Book of Unwritten Tales, ale konieczna była gra razem , bo zagadki okazywały się za trudne, ale swietnie bawila sie przesuwajac postac i szukajac rzeczy. No i jej podobaja sie tez mini gierki ze strony:
    http://www.disney.pl/disney-junior/index.jsp

    Kolega, który ma syna zachwala za to wszelkie gry z lego w tytule, ale tez raczej do wspolnego grania.

    1. no to , Zibi 14/02/15 20:54
      włącz jej jeszcze kinect animals. Powinna być zadowolona.

  2. odzywasz sie , Fantomas 15/02/15 01:25
    po 4,5 letniej nieobecnosci na boardzie ? :))))

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. 3asami , Zryty_Berecik 15/02/15 10:41
      zagladam...

  3. ... , Voorhees 16/02/15 18:43
    Moje dzieciaki swojego czasu takie gry wybrały, a mają dużo więcej niż 4,5 roku.

    Kinectimals,
    Motion explosion,
    Wreckateer.

  4. to zależy od , McJackal 18/02/15 15:18
    tego co oglądają.
    moje np. są teraz na etapie NinjaGo (4latek) i Minionków (1,5 roczny) z Despikable. grają nieźle. czasem młodszy sobie włączy NinjaGo i też próbuje coś tam ugrać :P gry lego jak ww. też były grane. A najlepiej to lubią siedzieć i patrzeć jak gram w Battlefieldy, Borderlandsy czy The Crew :) bo do kierownicy na razie za małe rączki, ale próbują co jakiś czas się przymierzać :)

    i7-10700K@5.2GHz 16GB@4600MHz
    RTX2080Super 34''165hz1TB-NVME 8TB-HDD
    Win11Pro

    1. no i oczywiście , McJackal 18/02/15 15:19
      jeszcze SONIC - rządzi :)

      i7-10700K@5.2GHz 16GB@4600MHz
      RTX2080Super 34''165hz1TB-NVME 8TB-HDD
      Win11Pro

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL