Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » PrzeM 07:29
 » NimnuL 07:28
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 38092 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kto CZYTAŁ i OGLĄDAŁ "Wilk z Wall Street"? , Dexter 25/02/15 17:11
Film oglądałem, teraz wziąłem się za książkę.

Ale...
Szukam info i znaleźć nie mogę, czy film jest ekranizacją książki o tym samym tytule, czy tejże książki oraz "Polowania na Wilka z Wall Street" razem?

A jeśli "Polowanie na Wilka z Wall Street" to zupełnie inna historia to czy na tym samym jest poziomie co pierwsza powieść, czy odcinanie kuponów?

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. fragment z jakiegoś forum ... , bursta 25/02/15 18:51
    norwada
    w odpowiedzi na post: tomasz389 | 15 kwi 2014 17:21
    ocenił(a) ten film na: 5

    Po przeczytaniu obydwu książek 'Wilk z Wall Street' i 'Polowanie na Wilka z Wall Street', dosłownie nie byłam w stanie obejrzeć filmu, a mianowicie wyłączyłam go po 10 minutach. Kiedy już się przełamałam (i włączyłam go ponownie), po obejrzeniu całości poczułam się strasznie rozczarowana. W końcu był tak szeroko reklamowany, i zachwalany na każdym kroku. A moje odczucie? przede wszystkim, życie bohaterów kompletnie spłycone. Odniosłam wrażenie, jakby postaci zostały pokazane z zupełnie nie tej strony, z której być powinny. I nie skończyło się na tym, że imię Nadine (książkowe) zmieniono na Naomi, ale na uszczupleniu większości wydarzeń z życia.
    Ekranizacja w porównaniu do książek - TRAGEDIA.

    wojtu83
    w odpowiedzi na post: norwada | 30 kwi 2014 22:52

    Czy film oparty jest na obu książkach, czy "Polowanie na Wilka z wall street" dzieje się po wydarzeniach w filmie?

    norwada
    w odpowiedzi na post: wojtu83 | 1 maj 2014 3:12
    ocenił(a) ten film na: 5

    film jest oparty głównie na 1 części, ale fragmenty z tego jak się dorobił są już z drugiej bo druga to głównie wspomnienia podczas przesłuchań.

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL