Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45652 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ktoś ma doświadczenie w solid works / solid edge? , DeK 26/02/15 18:13
Który z tych programów jest lepszy pod kątem wygody edycji, eastyczności. Czym się różnią w praktyce?

Solid Edgle ST6 trochę drażni mnie małą klarownością interfejsu.
I zastanawiam się jak mają się do siebie te dwa programy?

  1. .:. , Shneider 26/02/15 18:34
    Nie wiem jak solid edge ale solidworks jest debilnie prosty.

    .:: Live at Trance Energy ::.

  2. Widzisz, zależy. , Dexter 26/02/15 20:26
    Ja pracowałem w Catii kilka lat i przesiadłem się bez bólu na SW.
    Kolega biurko obok przesiadł się na SW z SolidEdge i szlag go trafia "jaki ten SW durny, bez sensu to, bez sensu tamto".

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. Miało być pod Shneiderem , Dexter 26/02/15 20:28
      123

      Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
      Odpowiedzi oleję.
      THX!

    2. Mój znajomy ma podobnie , DeK 26/02/15 21:16
      z tą różnicą, że przesiadł się z zupełnie starej wersji Solid Edge na wersje ST6.
      Ja nie mogłem nic zrobić w starej wersji bo interfejs był dla mnie nielogiczny zwłaszcza po doświadczeniach z 3d studio w przeszłości. Tak wersja ST6 już była dla mnie przyjaźniejsza.

      Ale nadal wiele rzeczy w Solid Edge mnie irytuje i mam ochotę spróbować SolidWorksa.

  3. pracuję trochę z Solid Works , myszon 26/02/15 21:22
    Do prostych rzeczy jest bardzo prosty. Do zaawansowanych opcji trzeba trochę podumać. Czasami niektóre rzeczy są trochę dziwnie zrobione. Niektóre opcje są dostępne przy edycji ale nie przy tworzeniu transformacji.

    Z Solid Edge nie pracowałem.

  4. Zawsze jest tak samo z programami, które robią to samo , hokr 26/02/15 21:56
    nie ma co filozofować, jeżeli nie masz żadnego narzuconego i cena nie gra roli, najlepiej popróbować każdego przez pewien czas i wybrać ten, który Ci najbardziej odpowiada. A może Inventor?

  5. wg mnie to jeden pies , mateusz 27/02/15 18:28
    Inventor / SE / SW - roznice sa , ale chyba tylko po to aby inne programy wydawaly sie nieintuicyjne . Te programy to jedna polka cenowa wiec maja rowniez podobne mozliwosci .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL