Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 55213 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak wykryc keyloggera , Portal 21/03/15 09:41
witam
Kolezanka proposila abym przeglądnął jej laptopa..bo ma podejrzenie ze dowcipni koledzy w pracy mogli jej zainstalować jakiś program do podsłuchiwania, bo wiedza co pisze co odwiedza itp. myślę tutaj o keyloggerze ..
Z doświadczenia wiem ze tego typu programy sa ciężko do wykrycia ..chowają się w systemie..ale moze ktoś z was wie jak go jednak wykryć.. ma antywirusa NOD32 ale nie wiem czy on takie cos wykrywa

  1. jak masz takie podejrzenie to rozwiazanie jest tylko jedno , wrrr 21/03/15 09:56
    przewalenie systemu i zmiana wszystkich hasel (mail, FB etc etc)

    1. a to wiem , Portal 21/03/15 10:05
      to najprostszy sposób ale format i instalacja na nowo...bardziej chciałbym jej znaleźć dowód ze takie cos miała /ma...

      hasla już zmieniła i nie loguje się do serwisow przez tamten laptop w pracy.

      Czy programy antyvirusowe/firewalle wykrywają keylogery/ blokują ich działanie ?

      1. pracuje na koncie administratora? , wrrr 21/03/15 12:09
        jak nie to moze kolega ma prawa do admina i sobie zdalne logowanie zrobil i tylko patrzy w wolnych chwilach ;)

        keyloger to nie wszystko...
        co odwiedza na www to zaden problem, zwykly log na wyjsciu do neta
        czaty tez mozna wysnifowac monitorujac ruch sieci

  2. Hmm , w1lko 21/03/15 11:27
    Sprawdź msconfig czy nic dziwnego nie ładuje się przy starcie systemu.

  3. to niech przestanie uzywac facebooka... , metacom 21/03/15 12:01
    ...to nie beda wiedzidli o czym pisze...

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

    1. +1, , Artaa 21/03/15 12:25
      ;-)

  4. spróbuj przeskanować komputer , Robek 22/03/15 09:33
    tym programem Zemana Antiloger link do strony http://www.zemana.com/product/antilogger/overview/

    ***życie jest jak jajko trzeba je
    znieść***

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL