Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 01:23
 » power 01:19
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 6220 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[INTERNET] jaki internet od operatora? , marcin502 25/03/15 10:43
Panowie, co sie teraz kupuje jak:
-potrzeba netu do sporadycznego przegladania
-ilosci transferu - powiedzmy ze 2gb miesiecznie wystarczą
-najlepiej bez ograniczen czasowych wykorzystania np. pakiet za 50zl na 3miesiące
-nie chce się aero2 i captcha co godzinę ;)
slowem - jaki jest najtanszy net do domu, zeyb zapewnić dostęp na długo bez zabawy?

pozdrawiam

  1. Ja korzystam z simdata od plusa. , ptoki 25/03/15 11:16
    za 50pln masz konto na 3 miesiące i 3GB transferu, z czego 2GB chyba na miesiąc czy dwa - w pakiecie za zasilenie - nie pamiętam dokładnie, pozostały 1 GB w tych 50PLN.

    Działa sprawnie.
    Może inne oferty są lepsze, tez bym sie dowiedział co lepszego jest...


    Alternatywnie jest jeszcze pakiet w simplusie gdzie jest internet bez ograniczen za 15PLN/msc z tym ze przycinają transfer do 32kbit po przekroczeniu chyba 2GB.
    IMHO też warty uwagi.

  2. A to może Aero2, ale płatne ? , JE Jacaw 25/03/15 12:01
    Chyba dla mamy na próbę sam takie coś zapodam, bo te 20 zł na 60 dni i 5GB całkiem ciekawie wygląda, a 3MB/s to też do przeglądania netu powinno wystarczyć.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. a to aero , marcin502 25/03/15 14:20
      jest bez ograniczenia predkosci?

      1. Hmm... , JE Jacaw 25/03/15 14:48
        ...taka mała podpowiedź, napisałem powyżej 3MB/s. :-)

        A szczegóły najlepiej poczytać tu:
        http://aero2.pl/Internet-bez-CAPTCHA/Informacje

        Żeby nie było, nie wiem jak w praktyce to się sprawdza, ale myślę, że raz zaryzykuję te 20 zł i dla mamy takie coś na 60 dni wykupię.

        Generalnie dobre w tym jest to, że jak doładujesz to masz lepsze, a jak nie to wracasz do darmowego. A przynajmniej tak wynika moim zdaniem z ich regulaminu.

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

        1. Poprawka... , JE Jacaw 25/03/15 14:50
          ...żeby nie było to są 3Mbity/s, a nie 3 MBajty/s jak napisałem powyżej.

          Socjalizm to ustrój, który
          bohatersko walczy z problemami
          nieznanymi w innych ustrojach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL