Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12883 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Alternatywa dla Outlook , 247 25/03/15 15:40
Witam. Szukam alternatywy dla Outlook 2013. Przy kontach imap sprawia on często problemy. Czy są jakieś darmowe(najlepiej) programy pocztowe, które obsługiwały by kalendarz outlooka? Chodzi np o wysyłanie zaproszeń itp.
Testowałem już windows live mail ale zaproszenia wysyłane mailem nie da rady zaimportować.

  1. Emclient , Glock19 25/03/15 16:04
    Jak wyzej

    1. rewekacja , 247 27/03/15 10:40
      tego właśnie szukałem :)
      Wygląda jak outlook, a chodzi dużo szybciej. IMAP sprawdza błyskawicznie. Nie ma problemu z importem kontaktów, poczty. Co ważne obsługuje kalendarz outlooka i można do niego podpiąć kalendarz googla (automatyczna synchronizacja za free).

      Jedyne co na razie muszę dopracować to aby od razu mi się maile wyświetlały przy otrzymaniu nowej poczty. Na razie jest tylko info pobierz wiadomość i trzeba to wciskać a potem odświeżać widok.

      Dziękuję bardzo Glock19

      1. temat niewyświetlania maili , 247 27/03/15 11:59
        rozwiązany :)
        Trzeba było zaznaczyć w ustawieniach opcje związane z odbieraniem poczty offline.

        1. potestuj jeszcze i opisz wrażenia , Artaa 27/03/15 15:43
          też się zastanawiam nad wdrożeniem czegoś podobnego

          1. jest dobrze , 247 28/03/15 22:29
            nawet bardzo dobrze :)
            jestem w szoku jak szybki imap chodzi
            na outlooku 2013 była tragedia, 2010 chodził prawidłowo, a ten program jest po prostu dużo lepszy od nich

    2. Mam u wielu klientow i chwale , Glock19 28/03/15 22:02
      Imap plus google calendar daje namiastke exchange w smiesznych cenach

  2. co go boli? , Tomasz 25/03/15 19:00
    może dostawca poczty jest winien?

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

    1. hosting od , 247 26/03/15 08:14
      wielu lat w nazwa.pl
      Wina jest na pewno po stronie outlook 2013, bo na różnych komputerach rożnie się zachowuje. Zresztą na forach dużo o tym piszę.

      1. O2010, też na nazwa sprawuje się dobrze, musieli coś poknocić , Tomasz 26/03/15 09:07
        też IMAP

        https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  3. Ustawiaj z łapy na POP3 , McIsland 25/03/15 23:28
    i bangla, a nie automatem jak hamerykanin

    GTD ...

    1. nie mogę pop3 ustawić , 247 26/03/15 08:16
      ludzie mają za wiele urządzeń i każdy chce mieć dostęp wszędzie taki sam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL