Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12886 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przeniesienie servera i trzech domen , jafar 26/03/15 15:16
Wynoszę się z home.pl, czy ktoś z Was ma firmę która bezboleśnie przetransferuje maile/skyrznki/domeny/stronę do siebie ?

Proszę o kontakt

  1. zobacz na SMHOST , Raffi 26/03/15 19:11
    mam tam Vitrual Host i admini są bardzo pomocni.
    Dostaniesz opiekuna i z nim ustal migrację serwera i domen.

    http://smhost.pl/

    PLN549 na rok
    ja wziąłem rozliczenie roczne to jeszcze rabat od tego jest.

    10 lat używania bez żadnej lipy

    1. dzięki , jafar 26/03/15 20:40
      dwa razy taniej niż home.pl

      1. tylko , jafar 26/03/15 20:43
        pojemności skrzynek w home.pl mam dużo większe, razem pewnie z 50GB, tutaj za dużo nie ma. Wszystko mam w firmie na IMAPie, nie widzę tego, żeby wszystko backupować co chwila.

        1. i już wiesz za co płacisz ;-) , Artaa 26/03/15 21:00
          też kiedyś kombinowałem, ale teraz wszystkie firmy mam na home...

        2. zadzwoniłem z ciekawości , Raffi 27/03/15 19:34
          i dostałem dodatkowe 10GB bez gadania i w tej samej stawce :)
          czyli teraz mam 20GB
          Używamy POP3 ale każdy ma backup na serwerze 1GB co starcza an 30dni
          Jakoś IMAP mi nie leży.

          Za to co płacisz teraz to pewnie te 50GB dostaniesz bez problemu.
          Zadzwoń i pogadaj.

  2. z tego co wiem , Deus ex machine 26/03/15 21:35
    to https://zenbox.pl/ robi migracje do nich

    "Uti non Abuti"

  3. przy zmianie , resmedia 26/03/15 21:57
    usługodawcy (domeny+hosting) na OVH sam maile przenosiłem tym
    https://ssl0.ovh.net/fr/imapcopy/
    a do przeniesienia strony powinien wystarczyć klient FTP (+ewentualne poprawki w .htaccess)

    desipere est juris gentium

  4. hmmm , Ranx 26/03/15 22:08
    hosteam.pl z poznania.
    Używam, polecam.
    Pomocni:)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL