Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 13:58
 » Demo 13:54
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30

 Dzisiaj przeczytano
 73662 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wewnętrzna kamera IP potrzebna - co kupić? , Marcus 26/04/15 19:13
Posiadam obecnie wewnętrzną kamerę IP znanej i cenionej firmy TENVIS, model IPROBOT 3. Niby wszystko OK, ale denerwuje mnie jej stopień czułości w przypadku detekcji ruchu. Obraz jest w porządku ale trochę wyświetlany w formie mrówkowatych pixeli w związku z czym oprogramowanie detektuje to jako ruch. Co za tym idzie detekcja ruchu wykrywana jest co parę sekund a to z kolei zapisuje obraz na karcie microSD w kamerze czego efektem jest archiwum nie większe jak dwa dni. Nie mogę sobie z tym poradzić za pomocą dołączonego oprogramowania a zatem podjąłem decyzję, że zmienię tą kamerę na coś lepszego. I tu pytanie: co kupić aby było dobrze.
Wymagania:
- połączenie przez Wi-Fi
- dobra rozdzielczość
- możliwość zapisu detekcji ruchu na karcie SD
- ustawienie obszaru detekcji ruchu
- kamera do zastosowania wewnątrz pomieszczenia.

Poradzicie coś?

Nie wolno niczego nie robić tylko
dlatego, że nie można zrobić
wszystkiego.

  1. twoje wymagania , RusH 26/04/15 20:18
    wifi i sd ogranicza cie do chinskiego gowna i kamer dla idiotow (nawet nie soho)
    mozesz sobie zrobic sam z raspee + modul kamery + wifi usb, wyjdzie z 250 + dwa weekendy dlubania

    jak chcesz dobra gotowa kamere to cos z onvif, jakies hkvision za $100

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  2. Podpięcie... , cVas 26/04/15 21:48
    Znajomy poszukuje kamery jak w temacie.
    Detekcja ruchu nie jest konieczna.
    Jednak chciałby, aby rejestracja odbywała się na dysku wpiętym w sieć.
    Znajdzie się coś w budżecie ~300 PLN?

    Cóż człowiek,
    nawet światło się załamuje.

    1. tylko bezposredniuo z chin , RusH 26/04/15 22:20
      jakies Hikvision w wersjiu na chiny, czyli chinski firmware, zaczynaja sie od $90,z us firmware sa od 120-150

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL