Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 10:38
 » marek_m 10:36
 » Holyboy 10:32
 » GULIwer 10:31
 » cVas 10:24
 » yeger 10:11
 » resmedia 10:03
 » 247 10:02
 » malyy 09:55
 » Sherif 09:55
 » ngP 09:54
 » Katoda Lt 09:53
 » rooter666 09:45
 » Kenny 09:43
 » Fl@sh 09:40
 » gigamiki 09:36
 » Dhoine 09:35
 » Ament 09:25
 » JE Jacaw 09:20
 » bajbusek 09:20

 Dzisiaj przeczytano
 11244 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[torrent] który klient z możliwością uruchamiania jako serwis (Windows)? , Tomasz 6/05/15 22:18
uTorrent musi być uruchomiony gdy użytkownik jest zalogowany, nie ma możliwości wystartowania w tle (no ma ale http://superuser.com/...y-a-scheduled-windows-task).
Którego klienta polecilibyście do uruchamiania jako serwis wraz z GUI do podłączenia? Taki który jest lubiany przez trackery.

https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  1. każdy? , ligand17 6/05/15 22:34
    uTorrent też to potrafi - jest cała masa tutoriali w sieci, jak to zrobić.

    1. a w linku masz napisane dlaczego nie , Tomasz 6/05/15 22:42
      może muszę jaśniej: każdy ma ale działa to kiepsko, szczegóły w linku " There's a problem! When uTorrent starts at system startup, it runs in the background. When I log on my user account and open uTorrent, I find that two separate instances (processes) of uTorrent are running."

      https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

      1. W linku , ligand17 7/05/15 08:27
        to pisał ktoś, kto nie ma pojęcia, jak to zrobić i stąd ma problemy.
        Zainteresuj się plikiem srvany.exe z Windows 2003 Resource Kit.

        1. mówimy o Windows 7 , Tomasz 7/05/15 10:51
          od Windows Vista nie da się uruchamiać .exe z GUI jako serwis bo http://blogs.technet.com/...ssion-0-isolation.aspx

          https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

          1. No i? , ligand17 7/05/15 11:24
            dlaczego chcesz to uruchamiać z GUI?
            Rozwiązanie działa na wszystkich Windowsach, łącznie z Server 2012R2.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL