Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 12:57
 » rooter666 12:54
 » Kenny 12:53
 » Miron 12:52
 » Wedelek 12:49
 » Holyboy 12:45
 » Matti 12:44
 » Ament 12:42
 » Endrioo 12:37
 » Tomasz 12:37
 » bajbusek 12:33
 » Wedrowiec 12:31
 » Flo 12:18
 » MacLeod 12:14
 » Liu CAs 12:12
 » XepeR 12:11
 » Zbyl 12:10
 » luzak2363 12:06
 » Hamsterek 11:49
 » emigrus 11:35

 Dzisiaj przeczytano
 16116 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakby kogoś interesowało w Stonce pojawiły się Wacom'y. , fiskomp 14/05/15 23:18
To coś do rysowania i innej grafiki - rozmiar M - cokolwiek to znaczy. Cena 149. Sam się zastanawiam czy nie kupić.

  1. to chyba ten. , fiskomp 14/05/15 23:20
    http://allegro.pl/...-m-gwarancja-i5356429043.html

  2. Zastanawiać to się można było chyba tylko do godziny 7:01 rano. , Rhobaak 14/05/15 23:54
    Teraz tablety w Biedronce można znaleźć już tylko na plakatach;)

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    1. u mnie w mieście o 20 sobie leżał i nikt nawet na niego nie spojrzał. , fiskomp 14/05/15 23:58
      123

    2. Poprzedni Wacom S kupiłem jakiś tydzień , Brauni 15/05/15 08:24
      po starcie promocji ..

      Br@uNi Polska

  3. u mnie się udało , majek 15/05/15 12:55
    dzisiaj dostać - mieli 2 szt - na zapleczu:) nie zdążyli wczoraj wyłożyć do gablotki


    ... ale jak to?!

  4. w Stonce? czy Biedronce? , okobar 15/05/15 14:40
    bo to są dwie zupełnie różne sieci :)

    AMD 3800+ 2.01GHz 3.00 GB RAM
    GF 7600 GS, M2N4 SLI
    Win XP SP3

  5. chCE ktoś kupić ten z poprzedniej akcji? , Okota 16/05/15 09:00
    Kupiłem zainstalowałem i nie moja bajka...

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL