Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARtiuS 14:08
 » pwil2 14:06
 » Tomasz 13:59
 » piszczyk 13:59
 » Dexter 13:52
 » sigi 13:48
 » Brauni 13:46
 » Dhoine 13:45
 » El Vis 13:45
 » krismel 13:43
 » Flo 13:37
 » MayheM 13:30
 » ham_solo 13:30
 » Guli 13:30
 » aspon 13:24
 » Wedelek 13:22
 » bajbusek 13:19
 » Demo 12:57
 » rooter666 12:54
 » Kenny 12:53

 Dzisiaj przeczytano
 17195 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Macie złom zamiast samochodu? Doskonale wieści , NimnuL-Redakcja 15/05/15 20:17
Filmik po angielsku. CollegeHumor jak zawsze daje rade.



Guys With Crappy Cars Must Have Huge Dongs: http://youtu.be/SV9Uu2T0q0E

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. mazda 626- 15 lat :] , Demo 15/05/15 20:58
    123 ^^

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. czym tu się chwalić? , daver 15/05/15 21:13
      Dong poniżej przeciętniej ;) Ponoć średnia w PL to szesnastoletni złomek.

      I use arch btw

      1. ha! volvo 850 , yorg5 15/05/15 21:18
        20 lat, i duże

        czyli pewnie mam dużego, miękkiego? (tak się domyślam, nie klikałem w link :))

        The Borg's frightening appearance
        may scare small children.

      2. qrde, no to pogadamy za jakieś 5 lat , Demo 15/05/15 21:26
        123 :)

        napisalbym swoj config,ale sie nie
        zmiescil:(

        1. urośnie do tego czasu? , NimnuL-Redakcja 15/05/15 21:51
          ;-)

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

          1. no najwyraźniej tak , Demo 15/05/15 22:05
            co prawda mógłbym kupić golfa 1 za picet pln, ale chcę "mu" dać szanse na przyrost ;)

            napisalbym swoj config,ale sie nie
            zmiescil:(

      3. wooow , RaPToRR 16/05/15 02:16
        super, mój samochod w tym roku do średniej dobił ;D

        http://www.krzysztofwasko.pl

        1. Rocco , DeathClaw 16/05/15 04:31
          jeździ fiatem 126p.

    2. Toyota, 23 lata ;] , Tomasz 15/05/15 22:22
      ale w ten weekend lakieruję felgi, pełna renowacja. Jak to ocenić? Stary, ale praktyczny. Dobrze utrzymany ale tu błyszczyk, to lakierek...

      https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

  2. kurde to , McJackal 24/05/15 10:22
    mi jeszcze brakuje bo dopiero ma 9 lat, a kupiłem jak miał 3 :P ... spoko poczeka, nie mam zamiaru sprzedawać, dobrze się sprawuje i nie psuje, czego chcieć więcej :P :P

    i7-10700K@5.2GHz 16GB@4600MHz
    RTX2080Super 34''165hz1TB-NVME 8TB-HDD
    Win11Pro

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL