Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » MARtiuS 14:08
 » pwil2 14:06
 » Tomasz 13:59
 » piszczyk 13:59
 » Dexter 13:52
 » sigi 13:48
 » Brauni 13:46
 » Dhoine 13:45
 » El Vis 13:45
 » krismel 13:43
 » Flo 13:37
 » MayheM 13:30
 » ham_solo 13:30
 » Guli 13:30
 » aspon 13:24
 » Wedelek 13:22
 » bajbusek 13:19
 » Demo 12:57
 » rooter666 12:54
 » Kenny 12:53

 Dzisiaj przeczytano
 17199 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

[TEL] (starszy;) na androidzie z jasnym wyswietlaczem -na rower:) , marcin502 16/05/15 21:58
Panowie szukam uzywanego telefonu, ktory słuzybły za nawigacje po plikach GPX wgrywanych do aplikacji osmand na androida - fajna sprawa:)

potrzeby:

-nie krucha obudowa (jakies goclevery odpadaj±;)
-wyswietlacz odczytywalny w sloncu rozdzielczosc min 800x480 zeby co¶ było widac - Advance ma ekran SuperAMOLED , i w miarę daje radę.
-bateria zeby potrzymala te 5h z właczonym gpsem i pod¶wietleniem ekranu

Znajomy korzysta z Samsunga advance gt-i9070 , ale ten tel wydajnosciowo na Andku 4.1 sobie sredniawo radzi. Stockowo mial 2.3.6 , tyle że to obecnie historia i nawet nie wiem czy aktualne uslugi googla (mail, kalendarz) na tym zadziałaj±.

Zaproponujecie jakiegos starszego modela spełniaj±cego te potrzeby? Budzet za uzywkę do 250zeta, to telefon na rower ;)

pozdrawiam

  1. android 2.3 dziala spokojnie dzi¶ i nadal nie ma problemu z softem na niego. , ptoki 18/05/15 09:52
    Choć w konkretnym przypadku trzeba sprawdzić czy dana apka zadziała na starszym androidzie.

    Niestety z użyciem sprzętu ze słońcem będzie kiepsko.
    Ekranó transflektywnych jest tyle co nic, jak uruchomisz fona z mocnym pod¶wietleniem to zje baterie w 4-6h, szczególnie jak bateria starsza.

    Co do rozdzielczosci to nie panikuj. nawet 400x320 jest czytelne, no chyba że potrzebujesz w jakie¶ detale się wpatrywać. Korzystam na mini2 z takiej rozdziałki i map navigatora i jest ok.

    Jednak z powodu pod¶wietlenia trudno co¶ będzie znaleĽć...

    1. dzieki, , marcin502 19/05/15 08:51
      za odpowiedz.. chyba zostanę przy tym Advance, choc z nowych wypatrzylem takie:

      175 uzywany HUAWEI ASCEND Y530
      http://allegro.pl/...3-gps-okazja-i5362733154.html

      200zl Dual SIM IPS, 4 800x480 zobaczyc bo ma :, KItkat 4.4 gps glonsass
      http://allegro.pl/...-android-4-4-i5349131360.html

      XKOM
      K±ty widzenia s± dobre, chociaż refleksu ¶wietlne występuj±ce w słoneczny dzień mog± skutecznie utrudnić odczytanie czegokolwiek.

      230zl wieksza rozdz, bateria, aparat
      http://allegro.pl/...5ips-gw-24mc-i5347691218.html

      ..Obawiam sie ze te nowe budzetowki mog± miec słabe wyswietlacze, moze ktos cos wie? :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL