Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Demo 14:10
 » MARtiuS 14:08
 » pwil2 14:06
 » Tomasz 13:59
 » piszczyk 13:59
 » Dexter 13:52
 » sigi 13:48
 » Brauni 13:46
 » Dhoine 13:45
 » El Vis 13:45
 » krismel 13:43
 » Flo 13:37
 » MayheM 13:30
 » ham_solo 13:30
 » Guli 13:30
 » aspon 13:24
 » Wedelek 13:22
 » bajbusek 13:19
 » rooter666 12:54
 » Kenny 12:53

 Dzisiaj przeczytano
 17206 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

U2715 w cenie U2515 , mateusz 16/05/15 22:27
moze ktos bedzie chetny , U2715 w elektro jest w cenie u2515
http://www.electro.pl/...amp;utm_term=Monitory_LED

  1. niech ci , Kenny 16/05/15 23:04
    bozia w dzieciach wynagrodzi

    PS. Nie chce ktos http://www.skapiec.pl/...2/comp/740209#techniczne? :)

    .:Pozdrowienia:.

    1. za ile pln ? , digiter 16/05/15 23:28
      Czy są bad piksele ?
      Czy są głośniki ?

      Piszcie do mnie per ty z małej litery

      1. 250 pln , Kenny 16/05/15 23:41
        nie ma
        nie ma
        kartonu rzecz jasna tez, wiec raczej Krk i okolice

        .:Pozdrowienia:.

        1. rozumiem że nie ma żadnych uszkodzeń i peknieć ? , digiter 16/05/15 23:53
          pytam się na wszelki wypadek, bo to nie było by dla mnie. Kobieta mieszka daleko ode mnie więc ja nawet tego monitora nie zobaczę.
          Karton nie musi być problemem. Pewnie masz kartony po innym sprzęcie w piwnicy albo można dostać za darmo w supermarkecie typu Lidl, biedronka albo nawet w aptece, bo oni dostają leki w kartonach i nie mają co z tym zrobić.
          Czy mail w profilu aktualny ?

          Piszcie do mnie per ty z małej litery

          1. nic a nic, jak nowka , Kenny 17/05/15 00:13
            W sumie mam pod dostatkiem bąbelków, ale z kartonem bedzie gorzej, musialbym wyżebrac... no i doliczyc jakas wysylke. Mail aktualny, tylko czasem zapominam go sprawdzac.

            PS. zwracam uwage ze do kompa podpina sie go tylko po dsub lub dvi. hdmi, zgodnie zreszta z instrukcja, dziala tylko z konsola, kamera, aparatem foto...

            .:Pozdrowienia:.

            1. napisałem maila , digiter 17/05/15 00:45
              na konto z profilu

              Piszcie do mnie per ty z małej litery

              1. poszla , Kenny 17/05/15 08:40
                odp

                .:Pozdrowienia:.

  2. Ale podnietka, a czytaliście w czym jest haczyk ? :) , fiskomp 17/05/15 10:46
    Podana cena jest po upuście 8% :) Ale żeby go mieć, musicie odpowiednio więcej zapłacić, to jest k..... marketing :D

    1. Poza tym go nie ma :) , fiskomp 17/05/15 10:47
      I wątpię czy będzie.

    2. Mylisz się, tu nie chodzi o 1309,16 w jakimś , Chuck Norris 17/05/15 12:42
      śmiesznym pakiecie korzyści. Cena po prawej stronie (w tej chwili już jej nie widać) wynosiła lekko ponad 1400 PLN.

      1. 1423 , Chuck Norris 17/05/15 12:43
        ...

    3. tez myslalem, nad zakupem , Deus ex machine 17/05/15 15:11
      tylko 27" na monitor - nie, zbyt duze.

      "Uti non Abuti"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL