Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 16:29
 » Matti 16:28
 » Demo 16:11
 » dugi 16:06
 » Venom79 16:03
 » elliot_pl 16:01
 » Syzyf 15:59
 » Holyboy 15:59
 » Pietka 15:57
 » Visar 15:56
 » Kenny 15:55
 » KHot 15:51
 » Dhoine 15:50
 » bmiluch 15:46
 » Markizy 15:43
 » NWN 15:39
 » El Vis 15:32
 » Yooras 15:32
 » Chrisu 15:14
 » PeKa 15:13

 Dzisiaj przeczytano
 19359 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dell z Electro , mateusz 20/05/15 17:45
Jak pisalem we wcześniejszym watku kupilem U2715 w electro gdzie byl w cenie U2515 . Dzisiaj go odebralem , przywiozlem do domu gdzie okazalo sie ze to nie U2715 tylko UZ2715 . Jesli wiec ktos zamowil to uwazajcie przy odbiorze .

  1. Ale skucha... , Dexter 20/05/15 18:12
    123

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  2. hmm , bartek_mi 20/05/15 18:13
    a jaka jest roznica?

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    1. roznica jest spora , mateusz 20/05/15 18:18
      wg mnie co najmniej jednej klasy , UZ to 1920*1080 a U2715 to 2560x1440

      1. hmm , bartek_mi 20/05/15 18:23
        uj to faktytcznie skucha

        myslalem ze jakies drobiazgi w stylu glosniczki sa/brak...

        dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

        1. Rozdziałka to raz. , Dexter 20/05/15 18:47
          Design to dwa.

          Spójrz, jaki UZ to paździerz wizualny:
          http://shop.vertexhk.com/...ell/uz2715-800x800.jpg

          Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
          Odpowiedzi oleję.
          THX!

  3. no to niezgodnosc. , Okota 20/05/15 18:27
    i niech przysla ci prawidlowy zamowiony.

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. no wlasnie , RusH 20/05/15 20:29
      bo to ostry przekret, sprzet zupelnie innej klasy

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

  4. mam, , Zibi 20/05/15 21:13
    nadzieję, że zwrot przyjęli bez problemów i wydali to, za co zapłaciłeś.

    1. na razie zlozylem reklamacja , mateusz 20/05/15 22:35
      i zobaczymy co bedzie dalej

      1. jaka reklamacja? , Okota 20/05/15 23:20
        niezgodnosc towaru z umowa i zadanie wydania towaru zamowionego.

        Dyslektyka błąd nie pyka...
        RTS wszechczasów:
        Supreme Commander

        1. ... , Kalkin 21/05/15 11:49
          "Niezgodność towaru z umową" to też rekamacja, tylko z ustawy ( w sumie teraz jest to nazwane "rękojmia".

          Ps. Okota czy widziaeś co mateusz ma na umowie ? Może na umowie jest wpisany poprawny model.

          The requested URL was not found
          on this server ! Error 404

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL