Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 16:29
 » Matti 16:28
 » Demo 16:11
 » dugi 16:06
 » Venom79 16:03
 » elliot_pl 16:01
 » Syzyf 15:59
 » Holyboy 15:59
 » Pietka 15:57
 » Visar 15:56
 » Kenny 15:55
 » KHot 15:51
 » Dhoine 15:50
 » bmiluch 15:46
 » Markizy 15:43
 » NWN 15:39
 » El Vis 15:32
 » Yooras 15:32
 » Chrisu 15:14
 » PeKa 15:13

 Dzisiaj przeczytano
 19392 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pad od ps3 pod windows 8.1 , ulan 21/05/15 21:59
szukałem w googlach ale tam jest odwołanie do http://forum.benchmark.pl/...ck-3-do-komputera-pc/
i za cholere nie da sie zainstalować tych sterowników.
ps. chciałem zobaczyć jak sie gra na padzie w project cars...

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. ... , Kalkin 21/05/15 22:10
    Wczoraj właśnie z tym walczyłem i udało się.
    Wkur..ia mnie sterowanie w nowym wieśku... programiśmi powinni włączyć sobie wowa, gta5 lub rifta i zobaczyć jak wygląda poprawne sterowanie postacią.
    Myślałem, że na padzie będzie inaczej.

    Tutaj masz link do filmu...zrobiony jest jak dla 10-o latków.
    Linki do sterowników w opisie.

    https://youtu.be/bRFIqysSeD4

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

    1. jak chce pobrać to chce , ulan 21/05/15 22:35
      odemnie numer fonu, a tego nie robie, da sie inaczej pobrać te pliki??

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

      1. ... , Kalkin 21/05/15 22:44
        klikasz "skip ad" w prawym górnym rogu ?

        The requested URL was not found
        on this server ! Error 404

        1. już mam, ale teraz instalacja , ulan 21/05/15 22:50
          ja nie chce podłączać przerz BT tylko przez kabel (nie mam obsługi BT w kompie)

          pozdr. ułan vel ulan
          "Uwielbiam zapach napalmu
          o poranku..."

          1. ... , Kalkin 21/05/15 23:26
            Czyli robisz wszystko jak na filmie.

            The requested URL was not found
            on this server ! Error 404

        2. dzięki działa , ulan 21/05/15 23:34
          nawet w project cars dziala fedback

          pozdr. ułan vel ulan
          "Uwielbiam zapach napalmu
          o poranku..."

  2. chcesz powiedziec, ze grasz w Project Cars na klawie ? :D , chris_gd 22/05/15 08:31
    o fuck, wedlug mnie taka gra nawet nie powinna dzialac na klawie, juz na myszy bylaby wieksza precyzja :D

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. raz odpaliłem i dałem sobie spokój :P , ulan 22/05/15 08:54
      a kiery nie będę kupował aż takim fanem ścigałek nie jestem

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

  3. MotionJoy sobie daruj - straszny shit. , Rhobaak 22/05/15 09:52
    http://forums.pcsx2.net/...S2-Controller#pid186161
    Działa w W8.1 z DS3 i Move Navigator bez problemu po kablu i BT.

    Kor2dual3,2hZ overkloc,4Gbit Ram
    G-forc 460 gietex,barakudy
    Children of Neostrada Association MVP

    1. lepiej pada od x-a, dziala bez problemow , chris_gd 22/05/15 10:21
      i ogolne lepszy to ster

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

      1. ale od ps3 mam , ulan 22/05/15 10:39
        a od x-a nie :P

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL