Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 17:50
 » Artaa 17:49
 » Kenny 17:42
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » elliot_pl 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24
 » PaKu 17:22
 » evil 17:18
 » Lucullus 17:18
 » waski 17:16
 » MacLeod 17:02
 » DJopek 16:53
 » kyusi 16:49
 » dugi 16:45
 » Lukas12p 16:42
 » AfiP 16:29
 » Matti 16:28
 » Demo 16:11

 Dzisiaj przeczytano
 20795 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czym najlepiej skopiowac pendrive (bootowalny) ? , Portal 22/05/15 12:33
Witam
mam pendrive na którym jest recovery laptopa (pendrive bootowalny)...chciałbym jednak przekopiować owe recovery na inny pendriva..czym najlepiej to wykonać (program) ?

  1. Na pewno , ligand17 22/05/15 12:43
    Ghost - robiłem już takie manewry.

    1. Potwierdzam. , Muchomor 22/05/15 14:06
      Setki razy - dosowym 11.5. Wszystkie pozostawały bootowalne po operacji.
      A właściwie, to ja zrzucałem obraz do pliku i odtwarzakiśmy to na nowe peny masowo, z kilku kompów.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

  2. Ja bym użył , laciak88 22/05/15 12:47
    DMDE, ale ja to nie znam narzędzi dedykowanych ;-)

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. disk utility , myszon 22/05/15 19:49
      na Makach

  3. ciekaw jestem czym taki , Nikita_Bennet 22/05/15 18:20
    pendrive bootowalny zgrać do jednego pliku na hdd.
    Czy jest to możliwe? Bo musze zrobić backup recovery-gówna a nie mogę zablokować pendriva 16GB a pozostałe mają 4GB a to za mało.
    Backup z N150 od szajsunga.

    nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    1. Przecież napisałem wyżej, ... , Muchomor 22/05/15 21:53
      ... że stary DOSowy ghost11.5 sobie radzi. Darmowe Macrium Reflect Free i inne pewnie to samo.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

  4. ja bym proste dd z Linuksa uzyl , rulezDC 22/05/15 18:29
    nic wiecej nie potrzeba

    koniec koniec koniec

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL