Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 18:56
 » PeKa 18:54
 » Dexter 18:54
 » Kenny 18:53
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » KHot 18:22
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59
 » Star Ride 17:58
 » alien1 17:58
 » Doczu 17:54
 » Yatanza 17:36
 » laciak88 17:35
 » JE Jacaw 17:26
 » McMi21 17:24

 Dzisiaj przeczytano
 23147 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Poleciłby ktoś torbę do laptopa 17,3"? , Okota 27/05/15 17:01
Wytrzymałą z 3 komorami i do laptopa o szerokości 42cm.

Dyslektyka błąd nie pyka...
RTS wszechczasów:
Supreme Commander

  1. poszukaj jakiegoś Targusa , Ramen 27/05/15 17:09
    dobre rzeczy robią

    Tu był podpis

    1. tak wiem , Okota 27/05/15 17:48
      ale na allegro sam chłam za 99,99

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

  2. ja mam jakąś NorthFace , rad 27/05/15 18:18
    3 lata targania po różnych budowach i trzyma się elegancko.
    Z czystym sumieniem mogę polecić jeżeli chodzi o jakość i funkcjonalność.
    Niestety nie pamiętam modelu, wyczaiłem ją kiedyś w outlecie NorthFacea.
    Mieści mi się w niej spokojnie Dell Vostro 17" (nie pamiętam ile ma cm).
    p.s. Kumpel do HP 17" ma dedykowaną torbę z kółkami:). Też fajne rozwiązanie jak się więcej podróżuje z lapem, bo jednak kilogramy robią swoje.

    p.s.2 właściwie to mam ją pod ręką i znalazłem model: Offsite, coś podobnego do tej:
    https://www.youtube.com/watch?v=-5mcAoSZFmE

    mam swoje zdanie, ale się z nim nie zgadzam

  3. Jeżeli ktoś szuka plecaka to w Kauflandzie można dostać Wengera za 99,99 zł , zartie 29/05/15 14:33
    http://www.kaufland.pl/...usy_Wenger/index.jsp#top
    Warunek: trzeba uzbierać 7 znaczków, czyli wcześniej zrobić zakupy za 70 zł, ale za zakup plecaka też dają znaczki, więc można od kogoś pożyczyć :-D
    Plecak to jakiś model na licencji Wengera, nie ma go na oficjalnej stronie, ale wygląda równie solidnie.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. Zbiera pan punkty? , MacLeod 1/06/15 22:46
      Rzygac mi sie chce jak za kazdym razem to slysze:)
      A kauflanduje juz od paru ladnych lat.. hehe...

      SSDD.

    2. ..A prawda jest taka , MacLeod 1/06/15 22:47
      Wystarczy podejsc do TK MAxx i lepsze wengery (a nie chlam bez kontroli jakosci na Polske) duzo taniej dostaniesz bez "zbiera pan punkty"...
      Zreszta tikej to genialny sklep:D

      SSDD.

      1. U mnie w TKMaxx króluje szajs , zartie 2/06/15 05:45
        Owszem, zdarzyło mi się tam kupić kilka rzeczy, ale naprawdę trzeba trafić. Plecaki Wengera widziałem tylko raz, przemknęły jak kometa.

        Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

        1. W krk , MacLeod 2/06/15 12:31
          W obydwu mozna niezle trafic:)

          SSDD.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL