Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 07:41
 » Logic-3 07:40
 » Demo 07:40
 » marek_m 07:40
 » steve 07:38
 » Kraszan 07:33
 » Miron 07:31
 » myszon 07:31
 » Armitage 07:10
 » [yureq] 07:07
 » Soulfly 06:55
 » Dexter 06:51
 » AfiP 06:49
 » cVas 06:36
 » Kelso1 06:34
 » XepeR 06:32
 » KHot 05:44
 » PeKa 05:36
 » Promilus 05:27
 » hokr 05:03

 Dzisiaj przeczytano
 8956 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Grabber hdmi. Kupilem, uruchomilem , ptoki 26/06/15 10:50
Kupilem taką skrzynkę:
http://gamerweb.pl/...ile-grabber-hd-test-sprzetu/
moge gdzies wrzucic pare clipow zgranych z "urządzenia podłączanego do telewizora umozliwiającego oglądanie wielu kanałów nie bedących FTA" :)

Zainteresowani?

Skrzynka dziala ok ale czasem nagrania mają uszkodzony dzwięk. Testowałem parę firmware i nadal ogarniam ten temat ale rezultaty są ok.
Przy bitrate na poziomie 1,5MB/sek obraz jest jakościowo identyczny z tym telewizyjnym.
W zestawie jest soft do łatwego rekodowania filmików.

Obsługa trywialna w sumie jeden guzik.
Pozytyw jest też taki że można grabować też analogowe źródła.
Feler taki ze po wyłączeniu zasilania tego grabbera nie jest kopiowany sygnał na zewnatrz.
Ale na sesje zgrywania bajek i uwalniania miejsca na dysku w skrzynce sie nadaje bardzo ok.

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL