Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 08:45
 » rooter666 08:45
 » Kenny 08:42
 » cVas 08:41
 » Katoda Lt 08:39
 » 247 08:30
 » okobar 08:30
 » GLI 08:28
 » Hitman 08:25
 » Dexter 08:22
 » XepeR 08:21
 » Markizy 08:16
 » Irix 08:15
 » DJopek 08:15
 » kombajn4 08:12
 » skalak23 08:09
 » JE Jacaw 08:00
 » marek_m 07:51
 » emigrus 07:50
 » Logic-3 07:40

 Dzisiaj przeczytano
 9819 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zakupy na Ebay.com czyli z chin , Killer 30/06/15 13:39
jak teraz jest z dodatkowymi opłatami za cło ....znalazłem np coś takiego

http://www.ebay.com/...n_0&hash=item1e90fd9a85

ekonomy przesyłka 3$ więc pewnie chińską pocztą ...jakich opłat dodatkowych można się spodziewać ??????

Kiedyś normą był ogół a nie margines...

  1. <.> , Maniak 30/06/15 14:07
    głównie vatu 23%

    Zmień swój podpis na Boardzie

    1. a to , Killer 30/06/15 14:36
      http://podatki.gazetaprawna.pl/...uro_bez_cla.html aktualne jeszcze ?

      Kiedyś normą był ogół a nie margines...

      1. co ma VAT do cła ? , bajbusek 30/06/15 14:45
        cło policzą Ci jeżeli towar podlega ocleniu ... VAT jest do wszystkiego iirc

      2. <.> , Maniak 30/06/15 15:15
        chyba aktualne. Zamawiasz towar o wartości 40$ pewnie obejdzie się bez żadnych opłat.
        Na 20 przesyłek z Chin o wartości od 2$ do 30$ tylko raz przyczepił się do mnie urząd celny.
        Chcieli screeny potwierdzające zakup i dowód zapłaty. Po wysłaniu im wszystkiego na maila zwolnili przesyłkę bez opłat - wartość przesyłki wynosiła około 20$ i w dodatku była to chamska podróbka ;)

        Zmień swój podpis na Boardzie

    2. mało prawdopodobne , NimnuL-Redakcja 2/07/15 13:13
      jeśli jest to zwykła przesyłka, a nie kurier.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. Nie wiem jakie "zabezpieczenia" ma ebay , Brauni 30/06/15 17:50
    ale ja chyba wolałbym kupic na aliexpress..
    http://www.aliexpress.com/...Wifi/32311325465.html

    Już nie raz zwracali pieniądze jak przesyłka nie dotarła lub była kompletnym śmieciem ..

    Br@uNi Polska

    1. taaa , Killer 30/06/15 20:16
      +12usd shipping - nie dzięki Paypal też ma takie zabezpieczenia

      Kiedyś normą był ogół a nie margines...

      1. Jakie 12 USD ? , Brauni 30/06/15 21:10
        "Free Shipping to Poland via China Post Registered Air Mail"
        Czyli 4 USD taniej ..

        Co do PayPal to nie wiem , nie musiałem nigdy korzystać ..
        Ale skoro tak piszesz ..

        Br@uNi Polska

      2. wczoraj dostalem , Deus ex machine 1/07/15 08:32
        troche elektroniki z chin, na 10 elementoe zamowionych bylo 9. Otworzylem spor, ze zwrotem kasy za ta jedna czesc. Dzis rano spor zakonczony, kasa zwrocona.
        Gwarancja z AliExpress imho lepsza niz PP.

        "Uti non Abuti"

    2. chyba lepiej , Chrisu 30/06/15 20:32
      dx.

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL