Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Promilus 04:36
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36

 Dzisiaj przeczytano
 12411 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Reanimacja obudowy chieftek Dragon DX-01 - czy da sie jakos łatwo podmienić złącze usb 2.0 , dida 15/08/15 22:48
zastanawiam sie czy nie skorzystać z tego starego kultowego Dragona do postawienia w nim nowych bebechów bo okazało sie ze nowy komp ma byc na mobo atx a nie zerknąłem ze moj fractal design ktory mam pod biurkiem nie przyjme do środka nowej plyty głównej - najgorzej ze najpierw wszystko z niej wybebeszylem :( a dopiero pozniej przymierzałem.

Co do dragonika to nie wiem czy po prostu z niego nie skorzystać czy tez go sprzedać i poszukać czegoś mniejszego. Czasy w których potrzebowałem takiej obudowy minęły bezpowrotnie w okolicach 2005-2006 roku. Jezeli miałby zostać to chciałem mu podmienić usb 2 i eSATA ktore ma pod uchylna klapka na wersje z usb 3.0. Czy ktos juz to podmieniła czy lepiej dokupić po prostu zestaw wejść do zatoki 3,5 lub 5.25 i dać sobie spokój z grzebaniem sie w wyśmiane pierwotnie zamontowanych złączy?

Drugie pytanie jaka tania mała obudowa atx tak do 200-230 PLN?

  1. mialem te bude , bajbusek 16/08/15 08:02
    i kupilem w zatoke 2,5"

  2. moze wyprowadz sobie 3.0 do monitora jesli masz tam hub , wrrr 16/08/15 08:39
    jesli nie do monitora to np czytnik SD z 3.0 w miejsce stacji dyskow

    co do samej obudowy... jeden pies co stoi pod biurkiem, a ta buda nie ma sie czego wstydzic po dzis dzien wiec smialo zostawiaj :)

    tez jade na dragonie medium od 3 konfiguracji (b rzadko zmieniam + od sandy bridge nie widze sensu modernizacji) i chieftec pojdzie do piwnicy przy kolejnym kroku jaki widze na horyzoncie czyli intel NUC-u zamocowanym miedzy monitorem a uchwytem sciennym... niestety wydajnosc (i cena) jeszcze nie ta

  3. Re: , Kool@ 16/08/15 09:38
    Poszukaj/zapytaj na angela.pl czy mają taki zestaw wyjść do Dragona.
    Do mojego LBXa dokupiłem u nich taki panel a wymiana to kilka śrubek.

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL