Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 15:09
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21

 Dzisiaj przeczytano
 80917 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Standard IDE AHCI Controller , Kriomag 26/09/15 22:26
na tym sterowniku z default drivers microsoft system działa jak rakieta a po zainstalowaniu sterownika intela system zamula tragicznie :/ np kopiowanie katalogu ze zdjeciami z hdd zewnetrznego powoduje takie zamulenie systemu ze zamiera w momencie klikniecia w cokolwiek... co to moze być?
myslalem ze jak zainstaluję pelny sterownik producenta to będzie lepiej a nie duzo gorzej.
dla pewnosci odinstalowalem drania i powtorzylem caly proces kopiowania i zero zamulenia, zdjecia kopiuja się w tle a system nadal reaguje poprawnie.
platforma haswell.

  1. hmm , Artaa 26/09/15 22:32
    a po co ci ten źle działajacy sterownik??

    Jak coś działa OK, to poprawianiem można tylko popsuć... ;-)

    1. na innych tego rodzaju sprzetach , Kriomag 26/09/15 23:06
      jest zainstalowany i tam dziala dobrze. co robię zle? system jest na czysto zainstalowany.

  2. Pewnie zapomniałeś , Killer 27/09/15 06:19
    Zainstalować wcześniej sterowników do chipsetu

    Kiedyś normą był ogół a nie margines...

    1. Intel Driver Update Utility , Kriomag 27/09/15 11:30
      wykrył mi tylko lekko nieaktualne sterowniki do grafiki.

  3. Zdarza się , rzymo 27/09/15 15:12
    zostawiasz wtedy standardowy sterownik i cieszysz się wydajnością...
    Gdzie tu problem? :)

    ... ITX ...

    1. chyba tak będę musiał zrobić , Kriomag 28/09/15 09:54
      chciałem lepiej, ale lepsze wrogiem dobrego jak widać :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL