Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 8762 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie pióro cyfrowe, znikopis/notes elektroniczny , archiwizacja odręcznych notatek ... , Tomuś 15/10/15 13:57
Witam,

W swoich zajęciach codzienne wykonuję sporo odręcznych notatek nazwijmy to tymczasowych. Życie pokazuje, że czasem przydałoby się
wrócić do tych dawno już zapomnianych i wyrzuconych. Potrzebowałbym sprawdzonego w praktyce urządzenia, pióra, notesu elektronicznego, który pozwoliłby na ich bieżące sprawne sporządzanie a następnie archiwizowanie do pdf na PC z możliwością późniejszej edycji ( to już pewnie osobny software zapewni ).

Możecie polecić coś sprawdzonego i nie drogiego ?

Dziękuję za podpowiedzi.

Tomasz

  1. ja się ślinię na Sony DPTS1 , myszon 15/10/15 15:50
    muszę namówić uniwerek żeby mi kupili :)

  2. Smartfon, z sensownym aparatem i sweethome , ptoki 16/10/15 12:45
    zrobienie fot 10-20 stron to maks minuta, no moze dwie.
    Wrzuci sie samo na serwer, na serwerze sie pokategoryzuje samo pod wzgledem daty.


    Jak ktoś jest bardziej nawiedzony to moze dorzucic CamScanner dzieki temu bedzie mial poobracane, przyciete i ustawione foty.

    Mam też mały przenosny skaner. Taka linijka z mechanizmem podajnika.
    Ale korzystam tylko jak trzeba dobrej jakosci. Za duzo czasu trwa rozlozenie, zeskanowanie i wgranie gdzieś...

    Smartfon jest ok.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL