 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 30307 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Sprzedam ostrze z folią do golarki Braun , Venom79 26/10/15 18:04 Nowe. Kupiłem, ale nie pasuje do mojej maszynki - dałem ciała i źle przeczytałem opis. Zwracał nie będę.
Kupiłem tu: http://allegro.pl/i5379499690.html
Fabrycznie zapakowane, nie otwierałem. Sprzedam za 50 PLN już z przesyłką kurierem na mój koszt.Lewy pas to nie kółko różańcowe. - Chyba się zdecyduję, , P@blo 26/10/15 18:50
proszę wyślij mi dane do przelewu na maila. Widzę, że powinny pasować do mojej golarki, będę miał na zapas :-)- to odezwij się , Venom79 26/10/15 19:28
Fajnie, to odezwij się do mnie, bo ty w profilu masz maila ukrytego.Lewy pas to nie kółko różańcowe. - Faktycznie, , P@blo 26/10/15 19:53
nie zauważyłem, że miałem adres ukryty. Już wysłałem Ci maila.
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|