Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46

 Dzisiaj przeczytano
 46327 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nexus 7 - żaden komputer go nie widzi... , Matti 31/10/15 15:00
Ostatnio mam problem z tabletem Nexus 7 (2012). Otóż żaden z 3 komputerów (2x XP i 1x W8.1) nie rozpoznaje podłączenia tabletu i nie da się kopiować danych. W tablecie zaznaczone połączenie MTP, kabel sprawny. Wszystkie systemy widzą inne urządzenia na Androidzie. Jedyna różnica, że Nexus ma Lolipop. Ktoś ma jakiś pomysł co jest nie tak z tabletem?

  1. a tryb "USB Storage" nie działa ? , fiskomp 31/10/15 15:32
    Masz root'a ?

    1. mam root'a, , Matti 1/11/15 20:39
      a ten tryb nie wiem gdzie jest...

  2. Mam tego Nexusa. Trzeba zainstalować sterowniki ADB , digiter 31/10/15 19:24
    wtedy w device manager zobaczysz takie coś
    http://1.bp.blogspot.com/...9c8/s1600/Untitled.png

    Generalnie z rozpoznawaniem tego Nexusa są czasami problemy. Tu jest dyskusja:
    http://www.dominantwire.com/...r.html#.U66aQJRdVZp


    Piszcie do mnie per ty z małej litery

    1. Android Bebug Device - to sterownik żebyś mógł np flashtoole wgrać co niebądź. , fiskomp 31/10/15 19:36
      Nie jest to konieczne do tego, żeby sprzęt był widziany w Windowsach. Po podłaczeniu powinien go spokojnie rozpoznać jako USB Storage i widzieć co najmniej kartę extSD i wew.USB.

      A przy okazji Matti, masz właczony tryb debugowania ?

      1. Android Debug Bridge - kufa co ja piszę. , fiskomp 31/10/15 19:37
        123

      2. debuggowania nie mam włączonego , Matti 1/11/15 20:39
        ale włączenie nic nie daje.

  3. kolejny link z dyskusją , digiter 31/10/15 19:27
    http://forums.androidcentral.com/...-computer.html

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  4. Mialem ostatnio podobny problem , piotrszach 31/10/15 21:50
    z dwoma różnymi urządzeniami. Sprawdzalem na dwóch komputerach (W10 i Wo8.1). Daj znać czy sobie poradziłeś.

  5. A zmiana kabla? , Dexter 31/10/15 22:37
    Może strzał w płot, ale niedawno próbowałem "spiąć" Xperię L z pecetem. Nie chuchu nie szło, sterwoniki, ADB, szmery bajery.

    A potem wziąłem kabelek od nokii i poszło od strzała...

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    1. Hmm , w1lko 1/11/15 11:23
      Dokładnie, miałem to w piątek z nexusem 4. Komp go nie widział, wziąłem oryginalny kabel od lg i wszystko działa.

    2. Próbowałem 3 różnych kabli , Matti 1/11/15 15:52
      I nic

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL