Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 25865 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Istnieje jakiś sensowny tablet >=10" na Andku do ~1000zł , daver 24/11/15 14:14
Do użytku domowego, więc wystarczy wifi. Istotne są w zasadzie tylko ekran (im większy tym lepszy) i ogólna szybkość (grania na tym nie będzie). Wstępnie, wpadł mi w oko Lenovo Yoga 2. Znajdzie się coś lepszego?

I use arch btw

  1. nie wiem jak cenowo teraz stoi , dawidy 24/11/15 16:13
    ale korzystam w domu z Samsung Galaxy Tab S 10.5 i bardzo ładnie się sprawuje, wszystko śmiga, do tego obraz żyleta, służy głównie do www, poczty i oglądania filmów

    102594

    1. dzięki, ale , daver 24/11/15 16:56
      poza budżetem, prawie 2x droższy od w/w Yogi :(

      I use arch btw

  2. yoga , ghostmc 24/11/15 21:09
    jest zajebisty - po co szukasz czegoś lepszego ?

    What a beautiful creature.
    Wish him luck, boys.

  3. Mnie yoga 2 , DeK 25/11/15 08:18
    Tak do końca nie przekonuje. Ergonomia pozostawia wiele do życzenia. Ekran też jakoś wielce wspaniały nie jest jak na cenę. Nie ma się też co oszukiwać, tablety nadal są nieproporcjonalnie drogie.
    Osobiście też nie chcę wydać więcej jak około 1000. Rozważam galaxy tab note 10.1 2014.

    Yodze dam jeszcze jedną szansę bo w sklwpie nie działała. Muszę dorwać działający żeby przetestować.

    1. interesujący , daver 25/11/15 18:18
      Ekran i wielkość RAMu na plus. Minusem są ~2x krótszy czas działania bez kabla (szybko kończąca się bateria irytuje nawet w domu) i brak podstawki. Do rozważenia. Dzięki.

      I use arch btw

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL