Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15

 Dzisiaj przeczytano
 19182 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

TomTom ONE XL iQ routes - blad pamieci. , w1lko 20/01/16 18:25
Podczas wgrywania mapy w pewnym momencie wszystko staje (can't read file).
Macie jakis pomysl jak przeskanowac pamiec wewnetrzna tomtoma?
Da sie to jakos naprawic? Niestety jest to nawigacja bez slotu na karte.

  1. moze tak , Banan 20/01/16 23:48
    nie wiem jak to dziala na najnowszych tomtomach. dawno nie bawilem sie nowymi a moj to zabytkowy go700 z jednym z nowszych systemow i nadal dziala ;)

    sformatuj pod fat (nie fat32)
    clearflash - jest na stronie tomtom
    za pomoca tomtom home wgraj nanjnowsze navcore- powinno pojsc automatycznie
    na koncu wgraj mapy i inne pierdoly.

    jeszcze jedno: zobacz w "biosie" :) to taki czarny ekran diagnostyczny.
    albo trzymasz wylacznik i wciskasz reset ciagle trzymajac wylacznik- dluuugo
    albo trzymasz baaardzo dluugooo wylacznik- jakies 20 sekund
    tu ci powinno pokazac dane urzadzenia. wazne sa wartoscia od pamieci. czy maja sens. przykladowo Memory-64MB, SDCard- 2048MB. czy cos takiego

    i jeszcze jedno- zgraj cala zawartos pamieci na kompa przed grzebaniem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL