Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24605 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Bagienne Ogniki , Blum 26/01/16 09:39
Czołem! Czy ktoś z Was słyszał, aby gdzieś w Waszej okolicy można było zaobserwować bagienne ogniki? Czy w ogóle w Polsce one gdzieś występują? Czy to nie jakaś miejska legenda?

  1. tak, są , Chrisu 26/01/16 09:52
    osobiście nie widziałem, widział mój tata jak był dzieciakiem. Zapalały się na torfowisku - 20 lat później torfowisko było już zupełnie wyschnięte.
    Przecież to metan, który zapala się wydobywając spod ziemi (jak było tam bagnisko to woda była w stanie "przytrzymać" gaz i dopiero jak było jego odpowiednie ciśnienie to się wydostawał).
    Zagadka rozwiązana, nie musisz dziękować ;)

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. wskaż mi jeszcze miejsce w PL , Blum 26/01/16 23:20
      gdzie można je zobaczyć! (stawiałbym na okolice Włodawy, tam chyba pozostało trochę torfowisk)

      1. nie mam pojęcia :( , Chrisu 27/01/16 08:49
        123

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      2. torfowisk jest dosyć dużo , Chrisu 27/01/16 08:51
        tylko poziom wód gruntowych jest krytycznie niski. Wszystkie znane mi bagienka w lasach są obecnie suchutkie. Jedno "jeziorko" (takie 20x20m), w którym było zawsze ok 2m wody, obecnie można bezpiecznie przejść.

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. 123 , Doczu 26/01/16 11:18
    https://www.youtube.com/watch?v=HhcNkMIRZbU

  3. Ogniki to pikuś... , Dexter 27/01/16 10:24
    http://www.fogonazos.es/...calysis-gas-crater.html

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL