Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 34745 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Klucz Windows , jarech 28/01/16 11:47
Wiadomo jak to jest z kluczami od Windowsa na laptopach że czasami się niszczą lub zacierają...
Czy jest sposób; oprócz kontaktu z producentem w moim przypadku Lenovo na uzyskanie takowego klucza? Key jest nie do końca zniszczony ale nieczytelne są 5 znaków ciurkiem więc trafienie prawidłowej kombinacji i tempo sprawdzania to na lata zabawy by były...
I taka ostateczna opcja oczywiście nie do końca zgodna jak zainstaluje wiadomo co;) to taki system pomimo tego zużytego stickera nadal nie będzie org?

  1. zobacz jakimś keyreaderem , Chrisu 28/01/16 13:07
    jaki masz klucz. Niestety producenci lapków często wypuszczają windę z nie tym kluczem jaki jest na stickerze.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. nie zadziala , Okota 28/01/16 13:41
      w systemie jest na 100% klucz producencki czyli jeden na kilka tysiecy lapkow. nie przejdzie procesu aktywacji.

      Dyslektyka błąd nie pyka...
      RTS wszechczasów:
      Supreme Commander

  2. Wiem , jarech 28/01/16 13:23
    Ale ktoś zupdatował do 10 to raz a dwa tam był oryg co było od producenta więc klucz oem producenta...

    1. jakby co zawsze zostaje instalacja Win10 , chris_gd 28/01/16 13:37
      plyta do bazy dodana, instalujesz bez klucza, aktywuje sie sama

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  3. Możesz pobrać DVD recovery ze strony Lenovo? , Tomasz 28/01/16 19:01
    Zainstaluje się wtedy bez problemu taki Windows i będzie oryg

    https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

    1. jestes pewien? , chris_gd 28/01/16 19:09
      pierwsze slysze, zeby tam jakies iso pod konkretne modele bylo?
      co jak co sterowniki ok, ale iso z systemem?

      Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
      RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    2. Ja miałem Lenowo T60 , buddookan 29/01/16 08:43
      pobrac się nie da. Da się zamówić płytkę od nich za około 80 zł.

      https://www.lenovorecovery.com/...ryCdRequest.aspx

  4. W Toshibie A300 , Carat 9/02/16 12:01
    którą kiedyś miałem z Vistą to instalka Windowsa była na ukrytej partycji.
    Robiąc reinstalkę nie trzeba było podawać żadnego klucza, po prostu soft dzielił dysk na 2 partycje i wrzucał Windowsa ze śmieciami Toshiby. Dodatkowo można było odpalić fabryczny program do utworzenia Recovery Disk i wypalić sobie 2 płytki DVD i potem reinstalkę można było zrobić z płytek, więc nie było problemu z ewentualną wymianą HDD na inny itp.

    Nie wiem jak robi Lenovo ale warto sprawdzić, czy nie masz przypadkiem ukrytej partycji.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL