Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25

 Dzisiaj przeczytano
 43315 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki program do backupów pod windows xp?? , ulan 4/02/16 19:58
jakie polecacie darmowy program do robienia kopi bezpieczeństwa działający pod windows xp, z robieniem automatycznym w zadanym terminie kopi bezpieczeństwa wybranych plików i folderów na dodatkowym dysku

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. ... , Kalkin 4/02/16 20:33
    Harmonogram zadań + odpowiedni batch

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  2. Cobian Backup , zartie 4/02/16 20:41
    j.w.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    1. A on już umie do rar-a backupować? , ptoki 4/02/16 23:52
      Bo mimo zachet tu i ówdzie backup cobianem jest albo "luźny" - miliard plikow albo tylko do zip - ograniczenie rozmiaru albo do rar - nie robi sie :)

      Kepsko deczko...

      1. ja tylko , marcool 4/02/16 23:57
        tak z ciekawości. To naprawdę aż tak duży problem, że do zipa a nie rara? Przecież przy dzisiejszych pojemnościach HDD te drobne różnice wielkości archiwum nic nie znaczą? Czy jest jakiś bajer o którym nie wiem a z chęcią się dowiem?

        1. zip ma problemy z duzymi archiwami w tej wersji cobiana jaka byla dostepna jakis rok temu. , ptoki 5/02/16 07:19
          Nie wiem czy to sie zmienilo.

          Mi tam jest obojetne czy zip/rar/7zip/tar byle byl jeden duzy plik.
          I z tym mialem problem.

          Nagimnastykowalem sie z tym bo potrzebowalem aby backup wspieral shadow copy i mogl wysylad pliki na udzial sieciowy w postaci jednego pliku.
          Nic więcej mi nie bylo trzeba. I bylo naprawde pod gorke.

          Teraz mam jakis skrypt co pakuje do 7zip i jakies tam wsparcie dla shadow copy ma.

    2. dokładnie , Raffi 5/02/16 07:39
      na XP daje radę
      na W7 nie używam bo Wina ma swój mechanizm. Ma nawet coś jak Ghost.

  3. Zawsze i tylko unstoppable copier , McIsland 4/02/16 21:55
    z wykorzastaniem plików ucb i zwykłych baciaków, jakbyś był ciekaw to poratuje ale to proste i wytłumaczone na stronie

    GTD ...

  4. Ja robie 7zipy. z harmonogramu. , ptoki 4/02/16 23:53
    Probowalem cobiana ale dzialal jak kupa.
    Niby wsparcie dla shadow copy ma i korzysta ale nie udalo mi sie go zmusić do pakowania do jednego duzego archiwum.

    Ale próby były na windach serwerowych...

  5. Nie wiem czy działa na XP , DeK 5/02/16 13:25
    ale dla mnie od jakiegoś czasu najlepszym programem jest EaseUS Backup Free. Obecnie jest wersja 9.0. Ma wszystko co powinien mieć taki program, bez przewalonego interfejsu.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL