Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25

 Dzisiaj przeczytano
 43208 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Win7] Dziwny problem z rozmiarem okien niektórych aplikacji , KoDa 6/02/16 19:47
Witam,

ostatnio zauważyłem, że niektóre okna w systemie (jeszcze używam Windows 7 Home Premium x64) zmniejszyły się.
Przykładowy wygląd okienka (w tym wypadku RDP):

http://pics.tinypic.pl/i/00753/pic98rer95t6.png
Tutaj Putty:
http://files.tinypic.pl/i/00753/lj6r9dcm9j9h.png
(tak to wygląda, nic nie majstrowałem w PS :>)

Problem nie dotyczy wszystkich elementów systemu - np. okna eksploratora wyświetlają się normalnie.
Oczywiście zresetowałem ustawienia czcionek, personalizacji do domyślnych ustawień, ale bez rezultatu.
Przeskanowałem też komputer pod kątem wirusów etc, ale AV nic nie znalazł.

Dodam, że problem pojawił się samoistnie.
Macie jakieś pomysły ?

http://kordian.it

  1. wygląda jak... , daver 6/02/16 20:32
    http://answers.microsoft.com/...-8b68-f3ddda3005f2

    I use arch btw

    1. [solved]_bije się w pierś , KoDa 6/02/16 20:44
      Wystarczyło po angielsku wpisać opis po problemy w google i pierwszy link :))

      Oczywiście pomogło.
      Dzięki

      http://kordian.it

      1. podziel się rozwiązaniem , GULIwer 9/02/16 15:54
        bo nie każdy wpisze w googla po angielsku zapytanie :)

        Czyżby DPI? Strzelam, nie sprawdzałem w googlu :)

        I'm only noise on wires

        1. To jest to od daver , KoDa 10/02/16 21:07
          http://answers.microsoft.com/...-8b68-f3ddda3005f2

          Mówiąc "wpisać po angielsku zapytanie" miałem na myśli:

          https://www.google.pl/...m+in+some+system+windows+

          http://kordian.it

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL