Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24

 Dzisiaj przeczytano
 1350 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Odzyskiwanie systemu a rozmiar partycji. , waldisobon 12/02/16 19:02
Jest sobie lapek, ACER.
Ma tylko jedną widoczną partycję, całe 320GB.
Oczywiście jest jedna ukryta na odzyskiwanie systemu.

I teraz pytanie - jak te odzyskiwanie działa? Mogę podzielić te 320GB na partycje i odzyskiwanie dalej będzie działać?

Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
oni o tym wiedzą.

  1. hmm , krogulec 13/02/16 11:17
    partycja recovery jest ulokowana poza ta podstawowa partycja 320 GB, ale jezeli zaczeniesz grzebac w ukladzie partycji jakims programem zewnetrznym to masz szanse , ze uszkodzisz sobie dostep do partycji recovery (fizycznie ona dalej bedzie na dysku, ale nie bedziesz w stanie uruchomic odzyskiwania) . Często instalacja recovery dale możliwość podziału dysku na partycję i to bym sprawdził w pierwszej kolejnośći.

    to jest ciekawe:
    http://superuser.com/...will-my-recovery-partition

    Wychodzi na to, że nawet jak się uszkodzi domyślne uruchamianie partycji recovery, to mozna ją uruchomic z poziomu gruba.

    No i może masz taką możliwość?
    http://www.tomshardware.co.uk/...ndows-laptop.html

  2. z zasady się posypie , Artaa 13/02/16 11:30
    chyba że przypadkiem zrobili to dobrze...

    ale tylko raz w HP spotkałem się z dobrze zrobionym recovery, z tym że on miał od razy z fabryki dwie partycje dla uzytkownika c na system d na dane, i grzebanie w nich (np zmiana wielkosci ) nie powodowałą padu recovery

    dlatego należy olać fabryczne ułomne recovery z dodatkowym badziewiem od producenta lapka, i zrobić własny obraz ze wszystkimi potrzebnymi programami sterownikami i poprawkami, narzedziem firm trzecich, np Acronis itp

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL