Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Carat 00:34
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 1531 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Poruszanie się w Ecelu tylko po kilku komórkach. , waldisobon 15/02/16 14:16
Trafił mi w ręce excel, w którym mogę się poruszać tylko w kilku komórkach, reszty nawet kliknąć nie mogę.
Enter, strzałki czy tabulator przenosi do kolejnej komórki.

Jak to jest zrobione?

Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
oni o tym wiedzą.

  1. Prawdopodobnie tak: , steve 15/02/16 14:39
    .

    http://www.komputerswiat.pl/...morek-w-excelu.aspx


    "...Mówić można z każdym,
    rozmawiać - mało z kim..."

    1. Nie, to nie to... , waldisobon 15/02/16 14:45
      Robiąc w ten sposób mogę poruszać się po całym arkuszu ale edytować tylko niezabezpieczone komórki.

      To co widzę w arkuszu jaki mam przed sobą (niestety nie mogę udostępnić) mogę się poruszać tylko po kilku komórkach.

      Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
      oni o tym wiedzą.

      1. Jeśli przy zabezpieczaniu arkusza.... , steve 15/02/16 14:54
        ... odznaczysz opcję "Zaznaczanie zablokowanych komórek", to poruszać się możesz WYŁĄCZNIE po niezablokowanych komórkach. Przed chwilą przetestowałem to u siebie.

        "...Mówić można z każdym,
        rozmawiać - mało z kim..."

        1. Aaaa, teraz działa... , waldisobon 15/02/16 15:08
          Dzięki.

          Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
          oni o tym wiedzą.

  2. A ja mam inną zagwozdkę z Excelem. , DeK 17/02/16 18:40
    W starym Excelu 2003 nie było problemu z przeskakiwaniem pomiędzy komórkami przy użyciu klawisza TAB. I działało to zarówno na scalonych komórkach jak i zwykłych. W nowszych wersjach Excela, gdy mamy scaloną komórkę składającą się z 2 lub więcej wierszy to na niej się zatrzymuje. Nie przejdzie do kolejnego wiersza i kolejnej komórki.
    Mam tutaj na myśli sytuację gdy arkusz jest zabezpieczony przed edycją a tylko wybrane komórki są odblokowane.

    Nigdzie nie znalazłem rozwiązania tego problemu.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL