Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7543 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

strzeżcie się... , simple_krzysio 17/02/16 09:41
http://www.komputerswiat.pl/...-3-mln-dolarow.aspx

...

  1. Ale... , Wolf 17/02/16 10:06
    To nie jest tak ze miało cię nie być?

    Vey iz mir!

    1. nie ??? , simple_krzysio 17/02/16 10:30
      a kto tak powiedział ????

      ...

      1. Internet , NimnuL-Redakcja 17/02/16 10:37
        123

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. a to nie wiem , simple_krzysio 17/02/16 10:50
          ja tylko znalazłem tekst w internetach o pewnym boardowiczu z 15 letnim stażem, który się ze wszystkim pożegnał a potem znów przyszedł :)

          http://twojepc.pl/boardPytanie166865.htm

          "15 lat na boardzie i chyba trzeba spier.... , chris_gd 18/10/15 23:07
          tak patrze w przeszlosc i bywaly rozne dyskusje, klotnie, ale takiej wiochy jaka tu panuje od ostatnich lat to w zyciu nie widzialem
          ludzie, ktorzy znaja sie od nastu lat z boarda, skacza sobie do gardel, wyzywaja, ublizaja, szukaja na sile zaczepki
          juz nie wspomne blimka, co wysmial mojego tate bo jezdzi na taksowce, ciekawe czy blimek taki zabawny jest jak sam korzysta z takich uslug, pewnie z racji swoich pogladow, jezdzi autobusami
          ogolnie widze spory bol dupy, ze chris_gd zostal chrzestnym,a nim zostac nie powinie,
          jak juz pisalem, bardzo chcialem, rodzice bardzo chcieli, rodzina i znajomi tez, wszyscy szczesliwi, wiec kij w oko tym hejterom
          ogolnie mysle, ze przyszedl czas by sie pozegnac, zrobil sie tutaj onet, albo KK, albo polityka, albo naskakiwanie jeden na drugiego
          teraz wielcy antysystemowcy i katolicy mozecie swietowac, antychryst i wyborca PO nie bedzie Wam dup zawracal"

          2 dni temu zrobił to ponownie, i po tem znów przyszedł :)

          ...

          1. Nie pierwszy. , Wolf 17/02/16 11:00
            I nie ostatni.

            Ba, nie jest to aż tak słabe jak siedzenie tu mimo kopa.

            Vey iz mir!

            1. Cóż każdy ma jakieś zboczenia , simple_krzysio 17/02/16 11:07
              Jedni lubią jazdę motorem i drogie gadżety, inni siedzieć na forum mimo kopa (-:

              ...

              1. Masz racje... , Wolf 17/02/16 16:49
                Niektóre hobby można, a nawet trzeba nazywać zboczeniem.

                Vey iz mir!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL