Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 33233 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Firefox - zamykanie wielu okien i ich przywracanie , Fantomas 1/03/16 00:56
jak zrobić by zamknąć na raz np.5 okien, wyłączyć komputer i przywrócić te 5 okien
(bo sposób jaki używam raz działa raz nie :( )

.... jezeli nie wyłapałes(aś)
złosliwosci to przeczytaj raz
jeszcze ...

  1. hmm , Thadeus 1/03/16 08:27
    u mnie po zainstalowaniu działa to automatycznie, a w r0obocie czasem jak update jest i winda się restartnie to daje historia przywróć ostatnią sesję i później samo sonie zapisuje strony pootwierane. EW jakiś TabMixPlus miał managera sesji.

    ...

  2. opcja w ogolne> uruchamianie , ili@s 1/03/16 09:09
    przywroc okna z poprzedniej sesji - zawsze dziala

    1. Popieram, potwierdzam. , ptoki 1/03/16 10:23
      Czasem tej opcji nie ma w menu i trzeba przez about:config se ustawić ale działa.

      Do kompletu warto też ustawić aby nie pytał czy zapisac zamykane zakłądki tylko zawsze zapisywał.

      U mnie działa od dawna i dobrze (linux fedora).

  3. Mi się to przydaje od wielkiego dzwonu, więc mam tak... , Dexter 1/03/16 10:53
    Pod klawiszem WIN+R mam zapamiętane kilka przydatnych skryptów, między innymi ten:
    taskkill /f /im firefox.exe

    Ubijam tym FF i po ponownym odpaleniu mam jako okno startowe ramkę z listą okien, które były otwarte.

    Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
    Odpowiedzi oleję.
    THX!

  4. Firefox... , Majster 1/03/16 17:49
    U mnie w wersji 11.0 działa bardzo dobrze.

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/428522d977f62526

    Jeżeli trafisz na kobietę-narcyza, wtedy będziesz trzymany w negatywnych ryzach.

  5. Session Manager , piszczyk 2/03/16 00:02
    https://addons.mozilla.org/...don/session-manager/
    Chyba najlepszy w temacie . . .

    takie tam klamoty . . .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL