Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 14420 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

bootowalny pendrive do ISO , majek 23/04/16 11:54
Używając klucza, ściągnąłem obraz systemu ze strony MS na pendrive. Jest bootowalny. Chciałbym to teraz przerzucić do iso by zwolnić pendrive. Jakiś sprawdzony "one click" sposób?


... ale jak to?!

  1. Ultraiso , Fox 23/04/16 12:08
    w wersji testowej?

    Powered by Linux and siemens s7
    PLCs...

    1. czytam ograniczenia , majek 23/04/16 12:13
      "Wersja Trial nie pozwala na zapisanie obrazu ISO większego niż 300MB."


      ... ale jak to?!

      1. Nie ma znaczenia przy usb , Fox 23/04/16 12:36
        Zapisuje od roku w ten sposob wszystkie obrazy ;)

        Powered by Linux and siemens s7
        PLCs...

  2. rufus? , MacLeod 23/04/16 12:10
    w wersji pelnej?:)
    https://rufus.akeo.ie/

    SSDD.

    1. a rufus , majek 23/04/16 12:14
      to chyba tylko w drugą stronę?


      ... ale jak to?!

      1. Oja fakt:) , MacLeod 23/04/16 12:16
        No to cokolwiek.. Imgburn nie da rady?

        SSDD.

  3. ja używam tego , Ramen 23/04/16 12:22
    http://www.pendrivelinux.com/...iboot-usb-creator/ możesz na jednego pena wrzucić kilka iso, podczas bootowania wybierasz obraz, który Cię interesuje

    Tu był podpis

    1. fajnie wygląda ale nie działa , marcin502 24/04/16 14:13
      na windowsy, dodalem Vistę i 10 z iso -widoczne ale po boocie komunikat bledu 0x00000 ;)

      1. hmm, , Ramen 24/04/16 21:10
        mam 7hp 64b i 2 visty (32 i 64)- i wszystko śmiga...

        Tu był podpis

  4. ... , Kalkin 23/04/16 12:25
    Ale po co używać takich kombajnów ? Ms ma narzędzie w którym nic się nie da źle ustawić nazywa się Windows USB Tools.

    https://www.microsoft.com/...usb-dvd-download-tool

    The requested URL was not found
    on this server ! Error 404

  5. podepnę się - bootowalny pendrive z instalka El Capitan.. , dawidy 23/04/16 12:46
    ..stworzony na Windowsie? czy to jest w ogóle wykonalne? Mam obraz kapitana, bezpośrednio z app store pobrany. Mam to na dropboxie. I teraz próbuję zrobić bootowalnego pendrajwa za pomocą TransMac - niby robi, ale system nie chce z niego bootować. Pomyślałem więc, że użyję makowych narzędzi (nie mam maka) odpalająć osxa na virtualbox. I wszystko już prawie ogarnąłem, ale za żadne diabły nie mogę zmusić virtual boxa, żeby na guest (osx lion) zobaczył wpiętego pendrive'a. Może jeszcze jaki sposób jest? Generalnie chodzi mi to, żeby sobie zrobić hackintosha. Sprzęt jest, tylko za cholerę nie mogę tej instalki z pendrajva odpalić.

    102594

    1. A masz na tym penie partycje gpt , El Vis 24/04/16 13:21
      Inaczej nie zabootujesz tego na macu. Ustaw gpt za pomoca diskpart'a.

      I don't suffer from insanity.
      I actually quite enjoy it.

      1. chce go zabootować na hacku a nie ma na macu, czyli na pc , dawidy 24/04/16 14:25
        na tym hacku mam czysty dysk, żadnego systemu, chce tam po prostu zainstalowac kapitana

        102594

        1. Nigdy nie używałem hacka , El Vis 24/04/16 15:39
          Ale ten os nie obsługuje bootowania z mbr więc może warto zobaczyć czy zmiana na gpt nie pomoże. Nic poza kilkunastoma minutami Cię to nie kosztuje. Ale żeby nie było że się upieram że to na pewno to - żaden ze mnie ekspert od appla.

          I don't suffer from insanity.
          I actually quite enjoy it.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL