 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 29671 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
[OT] Zmiany w wybudowanym domu - potrzebna pomoc , rulezDC 29/04/16 19:09 Cześć
Jest tu moze jakiś architekt lub ktoś kto może pomóc w kwestii zmian (wyburzenie, dodanie okien itp) w budynku, który jest w stanie deweloperskim zamkniętym.
Z góry dzięki za pomockoniec koniec koniec - hmm , Kraszan 29/04/16 21:18
dalej trwa budowa czy juz wlasciwy organ zostal zawiadomiony o zakonczeniu budowy i nie wyrazil sprzeciwu w sprawie zamiaru przystapienia do uzytkowania albo wydal pozwolenie na uzytkowanie?- dom jeszcze nie zostal odebrany , rulezDC 29/04/16 21:27
tam ciagle trwa budowa w cudzyslowiekoniec koniec koniec - no to do projektanta , Kraszan 29/04/16 21:34
i niech okresli czy to zmiana istotna i zmiana pozwolenia na budowe czy tez nieistotna i niech naniesie zmiany, zakwalifikuje je jako nieistotne i oswiadczy to potem na oswiadczeniu kierownika budowy, wtedy bezproblemowo.
nie znajac sprawy trudno jest odpowiedziec czy bedzie to zmiana istotna czy tez nie, bo mowisz o oknach i wyburzeniach, wiec nie wiem czy chodzi ci o otwory okienne czy inne wyburzenia np. sciany, wtedy wchodzi w gre zmiana kubatury
w zalozeniu okno to bedzie zmiana nieistotna, ale np. jak masz dom od granicy 3m to tam nie wstawisz okna, kolejna sprawa np. odleglosc okien od miejsc postojowych itd itp moze nie dac rady dac okna
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|