Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 44816 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows 10, skąd zassać i i jaki klucz użyć bo nieodpisałem po update z windows 7 ? , luckyluc 11/08/16 22:56
W lapku którego kupiłem oryginalnie był windows 7 ale sprzedawca zaoferował , że zrobi update do windows 10 (PL), a ja chcąc zobaczyć co to ten windows 10 potrafi się zgodziłem. dziś mi padł dysk w tymże laptopie i nie wiem skąd zassać legalnego windowsa 10 x64 (ENG) i którego klucza mam użyć bo niestety nie odpisałem z windowsa którego używałem. naklejka od windows 7 jest. czy nie będę miał problemu z przyjęciem klucza do wersji ENG ? wiadomo że mogę najpierw PL a potem doinstalować ENG ale chciałbym tego uniknąć bo potem dziwne mixy języków się pojawiają...

// Get rich or die tryin.

  1. Zassij sobie ... , Muchomor 11/08/16 23:08
    .... MS Image Creation Tool. Zassij z anglojęzycznej strony (upewnij się, że strona jest ustawiona na UK). Odpal, a on grzecznie zapyta czy chcesz upgrejdować komputer, czy stworzyć medium do instalacji Windy 10. Wybierz medium - potem się zdecyduj czy chcesz to na pendrive'a, czy wolisz płytę. W drugim przypadku ściągnie ci ISO, które musisz potem wypalić. Job done - masz nośnik.
    Jak miałeś już instalowaną i aktywowaną 10-tkę na tym kompie, to przy instalacji wybierz 'Nie mam klucza'. Po podłączeniu do netu 10 sam się aktywuje.
    Tyle.

    Stary Grzyb :-) Pozdrawia
    Boardowiczów

    1. Sorry: , Muchomor 11/08/16 23:09
      MS Media Creation Tool się to zwie.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

  2. ... , daver 11/08/16 23:40
    https://www.microsoft.com/...download/windows10ISO

    Do UUID kompa jest już przypisany klucz, więc pomiń przy instalacji.

    I use arch btw

  3. s.w. , Artaa 12/08/16 08:25
    Windows 10 iso

  4. dzięki panowie , luckyluc 12/08/16 23:17
    poszło i bangla, jedyne co to programik nie potrafił wykryć pendriva wpiętego do lapka ale zassałem iso.

    // Get rich or die tryin.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL