Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2180 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

oukitel U7 plus szybka recenzja , okobar 9/10/16 15:06
dawno dawno temu w topiku http://twojepc.pl/boardPytanie168559.htm moja żona wybrała sobie na nowy telefon chińczyka

26 września bodajże przyszedł... teraz więc czas na krótką recenzję

Wygląd:
duży, 5,5 cala ekran, bardzo cienki (nawet nie chodzi o to że jest taki cieniutki, tylko przy swoich gabarytach te 9 milimetrów się gdzieś gubi i wydaje się jeszcze cieńszy niż jest w rzeczywistości), kolor różowy ...
cóż można powiedzieć - dla mnie za duży, żona twierdzi ze już się przyzwyczaiła :P plastykowa obudowa pozostawia wrażenie, ze producent chce udawać aluminium... coś jak np. focus pierwszej generacji i jego pseudo drewniane wstawki...
solidny ale wciąż się boję że go upuszczę :P

ekran przejrzysty, jasny...ale mam wrażenie że do Amoledów choćby z Lumii się nie umywa :P
czytnik linii papilarnych działa bez zakłóceń, szybkie przyłożenie palca i włala :P
sam android (6.0.1) działa spokojnie, jak do tej pory nie było zawiech, jak na razie nie muli... problemem było włożenie i skonfigurowanie karty pamięci, początkowo nie chciał jej czytać, ale winą należy obarczyć również mnie, ponieważ jestem antyfanem andka, miałem problem ze znalezieniem odpowiednich funkcji...

bateria trzyma 27-29 godzin przy włączonym wifi i dość częstym uzywaniu.. aparat główny - 13 mp - robi zdjęcia ostre, można powiedzieć ze ładne, w końcu lepsze niz moja Lumia 630 (co nie powinno być trudne biorąc pod uwagę ze Lumia ma 5 mp i nie ma lampy)
denerwuje jednak pewna nadwrażliwość na światło na automacie - naprawdę aparat rozjaśnia... co np. w pewnych sytuacjach tworzy "poświatę" np. budynku jeśli za nim jest słońce...
przedniego nie tykałem, więc sie nie wypowiem. GPS śmiga w miarę pewnie, nie ma zwiechów (albo jeszcze nie trafił do takiej dziury zeby się powiesił).

LTE nie mam pojęcia czy działa, moja zona nie ma w pakiecie, a poza tym i tak mieszkamy w miejscu gdzie nie łapie żadne LTE :P

ogólne wrażenia - duży i różowy... żona zadowlona
czy ja bym brał? nie, ale z powodu androida - nie trawię systemu... :P

AMD 3800+ 2.01GHz 3.00 GB RAM
GF 7600 GS, M2N4 SLI
Win XP SP3

  1. a do tego dioda powiadomień , okobar 9/10/16 16:03
    fajna rzecz :P

    AMD 3800+ 2.01GHz 3.00 GB RAM
    GF 7600 GS, M2N4 SLI
    Win XP SP3

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL