Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » Wedelek 19:15
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59

 Dzisiaj przeczytano
 26582 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

... [Office 2008 for Mac] zakupiony w czasie programu darmowej migracji do wersji 2010... , SebaSTS 4/02/17 17:49
... Pytanie jak wykonać taki update aby office był w ojczystym języku? Wersja OS to Sierra. Czy dokumenty będą po tym zabiegu czytelne, czy trzeba je konwertować do wersji 2010? Pytanie laika bo na Macu to jedynie przeglądałem neta przez Safari. Na dłużej to nie było mowy bo miał padnięte GPU nVidii...

>-<

  1. domyślnie na Maku , myszon 4/02/17 17:59
    nie ma oddzielnych instalek dla różnych wersji językowych. Powinieneś mieć z automatu wersję językową taką samą jak system.

    1. ... system jest po polsku najnowszy Sierra. Mać się z 2010r. , SebaSTS 4/02/17 20:19
      ... wersja office dla maca po polsku dopiero od tej z 2010 roku , tak wyczytałem googlajac. Dokładnie to spolszczenie i darmowy update na wersję office mac 2010

      >-<

      1. dodam tylko , myszon 4/02/17 21:34
        że office w wersji do 2011 na maka ssie dość ostro. Obecna wersja (2016) pracuje bardzo ładnie. MS ma parę opcji, przez które możesz dostać lub kupić 2016 za małe pieniądze. Ja kupiłem Offica 2016 za jakieś 60zł przez uczelnię. Jeśli możesz to uciekaj ze starej wersji.

        1. Ponoć na Macu , Remek 6/02/17 17:06
          trzeba dopłacić za opcję save...

          1. i to od liczby uzyc , komisarz 7/02/17 15:39
            na szczecie zdrapka itunes dziala.

            Komisarz Ryba

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL