Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 37080 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ma ktoś światłowód we Wrocławiu z Orange , fuzjon 8/02/17 21:23
Opłaca się przechodzić UPC?

  1. Nie mam ale się wypowiem , digiter 8/02/17 22:22
    W skrócie: do niektórych serwerów są bardzo wysokie pingi w różnych trudnych do okreslenia przedziałach czasowych. Generalnie problem jest stary jak samo orange i nic z tym nie robią, bo podobno oszczędzają na wymianie międzysieciowej. Czasami ping w obrębie Polski idzie przez Frankfurt. Poza tym zmiana IP następuje każdego dnia.
    Ja mam możliwość przejścia do orange 600 Mbit ale nie przechodzę. Orange opłaca się jesli jesteś jutuberem i dużo wysyłasz. Wtedy masz 60 Mbit upload.
    Generalnie orange dobrze rokuje i będę mu się przyglądał. We Francji mają nawet 1000/200 Mbit i to byłaby prędkość która mnie by przekonała. Na razie zostaję w UPC.
    W Netii ostatnio wprowadzili 900/100 Mbit ale na razie tylko w niektórych dosyć wąskich lokalizacjach. Wrocław jest w tym zasięgu ale pewnie na razie tylko niektóre osiedla.
    http://www.telko.in/...zaczyna-sprzedawac-900-mb-s

    Piszcie do mnie per ty z małej litery

  2. były/są duże problemy z YT , Adex1234 9/02/17 08:31
    niektórzy nawet wracali przez to do VDSL no i tak jak pisał przedmówca Orange oszczędza na tranzycie, czasem w godzinach szczytu zagraniczne serwisy chodzą słaabo.

    http://hwbot.org/user/adex1234

    1. posiadam swiatlo od Orange od ponad roku , biEski 9/02/17 09:57
      nie mam i nie mialem zadnych problemow z YT. Były problemy z Playerem ale to krotko i na poczatku. Od dawna jest juz ok.
      Nie mam tez zadnych problemów z pingami wszystko dziala jak nalezy.

      Funbox tez ok, jedynie ten ich dekoder do dupy. Badziewie straszne.

  3. hmm , w1lko 9/02/17 11:14
    Rodzice maja swiatlowod od Orange w Lublinie, byly problemy z yt. Teraz dziala.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL