Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 37306 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

dwa email'e na outlooku. jak polaczyc? , Banan 9/02/17 23:16
albo ja jestem taki niekumaty, albo microsoft cos tak namieszal...

krotko:
- jest konto
- chce dolaczyc dodatkowa skrzynke
- i chce zeby wszystkie wiadomosci, z obydwu skrzynek ladowaly na pierwszej.

jak to zrobic...

  1. chyba ladowaly w jednym pliku , ili@s 9/02/17 23:57
    bo skrzynki to sa na serwerach.
    normalnie dodajac drugie konto wskazujesz juz istniejacy plik danych (pst) zamiast tworzyc nowy.

    1. jaki plik? , Banan 10/02/17 00:12
      teraz wszytko jest online ;-)

      to jest microsoftowe konto. z dostepem z 1 kompa, laptopa i komorki. wszystko na windowsie 10 i naprawde nie wiem jak to zrobic.

      zdaje sobie sprawe, ze rozwiazanie jest bardzo proste. trzeba cos zaznaczyc i podac adresy. tylko gdzie. no po prostu nie bangla i tyle.

  2. .... , Wedelek 10/02/17 08:38
    1. logujesz się na skrzynkę przez przeglądarkę -> outlook.com
    2. klikasz w ikonkę trybiku
    3. Powiązane konta

    "Tylko dwie rzeczy są nieskończone:
    wszechświat oraz ludzka głupota..."

    1. a w programie Windowsowym , Wedelek 10/02/17 08:39
      Trybik->Zarządzaj kontami->Powiąż

      "Tylko dwie rzeczy są nieskończone:
      wszechświat oraz ludzka głupota..."

      1. robilem cos podobnego , Banan 10/02/17 10:21
        rozgryzlem dzisiaj rano dlaczego nie dzialalo prawidlowo.
        wszystkie wiadomosci idace na drugi adres ladowaly jako spam. dlaczego? nie wiem. ech bolszaja technika :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL