Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15

 Dzisiaj przeczytano
 12709 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

POE , merams 22/03/17 19:05
Lost my password. Nie moge odzyskać swojego konta. Maile przychodzą ale przy próbie odzysku błąd starego hasła. Czy jakis bląd po stronie wydawcy gry czy może mam sie bać. Postacie może nie wypasione ale zbierane pare lat itemy

  1. dodam, że gram prawie codziennie (wczoraj też) , merams 22/03/17 19:07
    szkoda by było to stracic...

    1. hmmm , merams 22/03/17 19:13
      dodam jeszcze, że na forum moge się logować starym hasłem... WTF?

      1. a co na to support? , elliot_pl 23/03/17 18:23
        probowales sie kontaktowac? Moze maja jakies problemy po ich stronie?

        momtoronomyotypaldollyochagi...

        1. wszystko sie wyjaśniło , merams 25/03/17 11:38
          to bardziej chodziło o moją przeprowadzkę z visty na win10.

          1. hmmm , elliot_pl 25/03/17 12:36
            ciekawe, na w10 przestalo haslo dzialac? :D

            momtoronomyotypaldollyochagi...

  2. Nie pomoge niestety , Bitboy_ 23/03/17 11:12
    bo przy odzyskiwaniu nigdy nie mialem problemu, wysylalo mi na maila wiadomosc z kodem weryfikacji i po sprawie.
    Moze trafiles na awarie serwera..?
    Tak czy inaczej fajnie ze ktos jeszcze z Boarda gra w POE. Daj namiary na siebie, moze czasem pogramy, ja czesto grywam, zwlaszcza w weekendy.

    9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
    Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
    ,FraDesION660P

    1. siema , merams 25/03/17 11:42
      nie gram na rekordy jakby co
      merams

      1. Jutro włączę grę to , Bitboy_ 26/03/17 03:18
        Cię znajdę ;)
        Ja też początkujący, mimo że kupe lat gram to dopiero chyba okolice 35lvl, ale itemy mam zacne, i lubię się bawić w "krafting" ;)

        9600K@4.6,AorusEliteZ390,CryorigR1
        Ultimate,GskillRipJawsV360016GB,AsusGTX1070
        ,FraDesION660P

    2. chyba też , LooKAS 25/03/17 11:51
      wrócę, chociaż tak dawno nie grałem, że w zasadzie móglbym zacząć od nowa bo nic nie pamiętam. Mam 2 postaci na 52Lvl, Templara i sciona. Nick : talibroda.

      1. zapraszam , merams 25/03/17 12:50
        może razem polevelujemy tem mam postac pasujaca

        1. sciąga się , LooKAS 25/03/17 13:09
          ...

          1. to tylko max 9 gb , merams 25/03/17 13:12
            a można potłuc

            a i itemki się znajda dla poczatkujacych

  3. teraz jestem na nowym systemie , merams 25/03/17 13:16
    przenislem się z Visty (dla mnie nie taka zła) na win 10 imoge trochę nie ogarniać:) te komunikaty jak to wyłączyć
    Da się upa zrobić avira pro ze starego na nowy?

  4. ponawiam , merams 3/04/17 14:49
    kiedyś ktoś chyba próbował, ale chyba źle kliknołem w czasie teleportu także jakby co to zapraszam
    i podawać niki jak możecie...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL