Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41

 Dzisiaj przeczytano
 21501 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak właczyć G-SYNC w lapku Acer Predator , Overlockers 27/04/17 12:32
Witam. Jest problem z aktywowaniem tech technologi w laptopie Acera serii Predator z Core i7-6700q i 970M. Jak to w laptopach gdzie sa 2 karty graf. Intela(glowna) i Nvidii, Panel sterowania Nvidii jest bardzo okrojony i nie mozna sie dostac do wiekszej liczby funkcji. W tym laptopie monitor jest kompatybilny z G-SYNK o czym producent glosno wspomina na naklejce na obudowie, lecz w demie Nvidi Pendulum z tym złotym wahadłem, nie da sie zaznaczyc opcji G-Sync.

Na YT widze ze ludzie w lapkach z tą technologią uzywają jej z powodzeniem. Ale jak ją aktywować???

Panel Nvidii wyglada tak?

http://obrazki.elektroda.pl/...3800_1456405514.png

powinna byc pozycja z lewej strony w menu "G-Sync" ale jej brak i 80% innych normalnych dla tych kart opcji.

  1. a niżej jak tu pokazno nie ma ? , fiskomp 27/04/17 13:32
    http://forum.pclab.pl/...169691-Jak-wlaczyc-GSYNC/

  2. ok.. , Overlockers 27/04/17 15:43
    okazalo sie ze ten wbudowany w laptopa ekran nie obsluguje g-sync tylko zewnetrzne monitory obsluguje z ta technologia heh

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL