Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10709 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

głośnik bluetooth z mocnym dźwiękiem do ciężarówki do 1200zł , Schizm123 28/05/17 13:52
hej, ostatnio dużo jeżdżę różnymi ciężarówkami, najczęściej radio nie działa lub działa mizernie. Szukam głośnika który gra mocnym i głośnym dźwiękiem ( w ciężarówce potrafi być naprawdę głośno) małe głośniki typu Denon Envaya czy Bose mini nie zdają egzaminu, grają za cicho. Moje typy to JBL XTREME 2 - wymiary wydają się idealne lub Harman Kardon GO PLAY lecz ten ciężki i zbyt duży. Nie słuchałem ich i stąd pytanie czy ktoś może coś powiedzieć o nich? Może coś innego w podobnych gabarytach do JBL.

Pozdrawiam.
  1. Zastanow sie nad Denon HEOS 1 HS2 + Go Pack... , Wolf 28/05/17 14:03
    Gra to to na tyle glosno ze spokojnie wygrywalo z dwoma mocnymi silnikami 9 metrowej lodki.

    Vey iz mir!

  2. polecam , zorg 28/05/17 17:37
    http://www.mymonsteraudio.com/

    salsa merenqe bachata

    1. ten by sie nadawal na 100% , zorg 28/05/17 17:39
      https://www.monsterproducts.com/...akers/superstar

      salsa merenqe bachata

  3. raczej poza budzetem :) , Banan 29/05/17 00:16
    krotko: podobno kosztuje 3000$ :)
    https://youtu.be/ju6ERMA_5xE?t=240

    1. Nie wiem, czy to wina jakości nagrania czy YT, , piotrszach 29/05/17 08:07
      ale dla mnie to brzmi jak by ktoś puszczał muzę w studni :). Melomanem nie jestem, ale to brzmi fatalnie! Chyba, że komuś zależy przede wszystkim na .... basów.

  4. tania ma byc ta ciężarówka ;) , Chrisu 30/05/17 11:59
    124

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  5. propozycje ciekawe:) , Schizm123 31/05/17 17:26
    jednak żadnego nie udało mi znaleźć w sklepie żeby odsłuchać, za to trafiłem na SONY SRS-XB40, gra mocno i ciekawa charakterystyka, bardziej w stronę jakości Hi-Fi, na pierwszy plan wysuwają się średnie tony i lekko wycofana góra, na dłuższe codzienne słuchanie może być przyjemnie, także zastanawiam się i czekam jeszcze chwilę za nim coś kupię, propozycje dalsze mile widziane:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL