Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 37390 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Outlook 2010 blokowanie załączników .pdf , petropanko 5/07/17 09:35
Od piątku w ubiegłym tygodniu użytkownicy Outlook 2010 skarżą mi się, że nie mogą otworzyć niektórych załączonych w poczcie pdf-ów. Pojawia się komunikat: Program Outlook zablokował dostęp do następujących, potencjalnie niebezpiecznych załączników: nazwa_pliku. i mimo, że widzą przy tytule maila spinacz sam załącznik się nie wyświetla. Jak przesyłam wiadomość z takim załącznikiem do siebie wyświetla się ostrzeżenie : Ten element zawiera załączniki, które są potencjalnie niebezpieczne. Adresaci używający programu Microsoft Outlook mogą nie być w stanie otworzyć tych załączników. U mnie załącznik się otwiera normalnie. Ale ja mam Office 2013 i konto z uprawnieniami administratora, choć nie wiem czy to akurat ma znaczenie w sprawie.
Próbowałem modyfikować klucz rejestru Outlook/Security dopisując rozszerzenia plików, które nie mają być blokowane - nie pomogło, ale w sumie wiele się po tym nie spodziewałem, bo tylko niektóre pdf-y są blokowane. Doinstalowałem AttachUnblocker-a, ale on w sumie robi to samo, modyfikuje wpis w rejestrze. Oczywiście restartowałem kompa po każdej zmianie.
Spotkaliście się może z czymś takim? Jakieś pomysły?
Tak się zastanawiam, bo kumpel (a nie ma go dziś) coś w piątek mieszał na WSUSie, może się jakaś gówniana poprawka zainstalowała...

-petropanko-

  1. znalazłem odpowiedż - załączniki miały w nazwie kilka (co najmniej 2) kropki obok siebie , petropanko 5/07/17 11:06
    i blokuje to poprawka KB3203467
    Cały tekst tu: https://community.spiceworks.com/...utgoing-emails

    -petropanko-

  2. mialem , elliot_pl 5/07/17 11:43
    ostatnio to samo - 2 kropki w nazwie i pozamiatane. Skonczylo sie tym, ze zalogowalem sie przez webmail i sciagnalem.

    momtoronomyotypaldollyochagi...

  3. Zablokowane załączniki można wyciągnąć , Sherif 5/07/17 13:54
    tym programem http://www.nirsoft.net/.../outlook_attachment.html
    i jeszcze https://www.howto-outlook.com/...-2017-updates.htm

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL