Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:41
 » Carat 00:36
 » pwil2 00:27
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32

 Dzisiaj przeczytano
 3709 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Office 2013] błąd przy instalacji, help , Demo 22/11/17 21:57
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: OfficeClassicSetup
SETUP EXE VERSION: unknown
SETUP DLL NAME: OSETUP.DLL
SETUP DLL VERSION: 15.0.4420.1017
ERROR CODE: 1610

W pracy bangla bez problemu, w domu kaszanka. Przejechałem wszystko co znalazłem na youtubie/ googlu (edycja rejestru, usuwanie wszelkich resztek i clean install po clean boot, etc). Jakieś pomysły?

napisalbym swoj config,ale sie nie
zmiescil:(

  1. Tego probowałeś? , john565 22/11/17 22:18
    https://answers.microsoft.com/...ac52-8e5df8030962

    w odpowiedzi jest o kasowaniu wpisów z rejestru, jak to nie pomoże to sugerował bym zmienić nazwę folderu instalacyjnego office/wyjąć płytę, to samo z folderami wktórych office może częściowo zainstalowany siedzieć, wyczyścić TEMP (CCleanerem) i pokasować wszystkie foldery tymczasowe, które tworzą się zazwyczaj w głównym katalogu dysku (długa nazwa) i na koniec odpalić narzędzie do czyszczenia rejestru CCleanera i potem próbować z instalacją

    Ten błąd może wiele oznaczać i rozstrzygające były by już bardziej logi z instalacji niż sam błąd, ale z ustaleniem z logów też mogło by być trudno

    Kolejna opcja to szukać wersji Portable

    f*ck

    1. wersji portable nie znalazłem , Demo 22/11/17 22:27
      a rozwiązania próbowałem. Nawet jest specjalny tool do czyszczenia pozostałości po starym office. Nic :/

      napisalbym swoj config,ale sie nie
      zmiescil:(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL