Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10866 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Windows Muzyka Groove - program do "odtwarzania muzyki" , buddookan 26/11/17 18:21
Nie wiem czy ja jestem tak do tyłu z nowymi trendami czy z tym programem jest coś nie tak.
Otwieram nim muzykę. Zapisuje listę. Dwa razy pyta się o nazwę... Zapisuje na pulpicie. Nie ma skrótu na pulpicie. Robię jeszcze raz. Znów zapisuje na pulpicie. Znowu nie ma. Odkrywam że program robi zmyłkę i nie zapisuje tam gdzie ja chce tylko w katalogu MUZYKA.
Próbuje otworzyć w programie playlistę. Program się pluje że nie znalazł plików. dziwne bo przed chwilą otwierałem nim pliki i zapisywałem playlistę.
Otwieram program. Chce skasować playlisty by zacząć od nowa. Kasuje... Bum. Nie mam plików na komputerze.

Gdzie te czasy VinAmpa. Było prosto i intuicyjnie.
  1. meh :) Ja sprawdziłem Microsoft Edge po ostatniej dużej Aktualizacji Win10 , ngP 26/11/17 19:04
    - Wcale nie jest szybszy od Opery czy FF
    - tylko 8 kafli na stornie startowej "Top sides" to żart! Nie znalazłem opcji żeby zwiększyć tą liczbę
    - Rozszerzenia? podstawowe; dla mnie ok, choć wygląda to jak Microsoft Store w Windows Mobile (coś jest bo jest)
    - Problemy z nowym wyglądem Google Calendar; używalny tylko w starej wersji
    - Dziwne spowolnienia przy ładowaniu stron, a już wczytywanie takiego thepiratebay to jakaś loteria


    + Zużywa mniej energii (?) niż Opera, lapek chodzi ok godziny dłużej na baterii (głównie YouTube)

    1. Aż dziw że tak poważna firma nie radzi sobie , buddookan 27/11/17 17:52
      z podstawowymi aplikacjami.

      1. Zawsze miałem zagadkę jak to jest... , waldisobon 29/11/17 22:40
        Przecież ms ma w końcu spoko programistów. Albo w ciul hajsu.
        Jak nie potrafią stworzyć apki do neta, poczty, obrazków, filmów muzyki to stać ich żeby kupić producenta porządnych apek.

        Jedyne tak naprawdę, z czego korzystam produkcji ms poza systemem to office. A i tak dlatego, że dostałem w gratisie. Bo nie potrzebuję więcej niż oferuje np. Open Office...

        Niektórych boardowiczów uważam za idiotów i
        oni o tym wiedzą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL