Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20
 » Draghmar 19:16
 » Wedelek 19:15
 » NimnuL 19:10
 » Wolf 19:08
 » Kenny 18:57
 » dugi 18:56
 » RoBakk 18:46
 » madsheep 18:45
 » Syzyf 18:40
 » steve 18:24
 » Hitman 18:20
 » elliot_pl 18:17
 » bmiluch 18:07
 » Artaa 17:59

 Dzisiaj przeczytano
 26684 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

(OT - bankowość) Nest Bank - co myślicie o tym banku ? , JE Jacaw 3/12/17 14:39
Generalnie wstępnie konto wydaje się spełniać moje wymagania, a mBank coraz bardziej mnie drażni, ale... jakiś czas temu chciałem migrować już na konto Aliro Sync, który dość szybko przeszło pod skrzydła T-Mobile i z fajnego konta zrobiło się coś kiepskiego, więc zrezygnowałem z ich usług. Wiec nie chciałbym znów wdepnąć w coś podobnego skuszony początkowo fajnymi warunkami.

Oczywiście, wiem, że nikt mi nie da gwarancji, że teraz jest fajnie i tak zostanie lub odwrotnie, ale zawsze warto zapoznać się z kilkoma chociaż opiniami, szczególnie jeśli ktoś np. ma tam konto i może zachęcić lub odradzić je.

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. to wrocisz do tworcy mBanku, czyli Lachowskiego :) , Kenny 3/12/17 15:55
    Nie ma za wiele do pisania - miaturowy bank zmieniajacy co chwile szyld: FM Bank - Bank Smart - Nest Bank. Portfolio produktow zawiera dwie pozycje: rachunek, kredyt gotowkowy. Nie ma nawet kk, czy innych kredytow.

    W tym momencie ror+kd 100% free... za pol roku pewnie juz nie - standard. Na plus obsluga kasowa free.

    Swiezy watek okolo tego tematu: https://www.mbank.pl/forum/watek,1001096.html

    .:Pozdrowienia:.

    1. ROR jest tam free odkad pamietam , komisarz 3/12/17 16:45
      wiec pisanie ze nie bedize za pol roku jest naduzyciem.

      mbank tez mnie wkurza i tez z niego zmigruje. Ale ja rzadko korzystam z jakichkolwiek uslug a kredyty mnie nie interesuja.

      Komisarz Ryba

      1. ror jest free prawie wszedzie , Kenny 3/12/17 17:42
        zestaw ror+kd prawie nigdzie (o, i jeszcze wszystkie bankomaty w PL maja free) - flaszka, ze 1 lipca 2018 juz tak nie bedzie...

        .:Pozdrowienia:.

  2. polecam , Matti 3/12/17 19:41
    jestem tam ponad pół roku i nie mam się do czego przyczepić. Placówki potrzebowałem do tej pory tylko raz. Obsługa rachunku przez internet działa spoko, karta jest całkowicie za free, bankomaty też.

    1. Ja tez zadowolony jestem. , Doczu 4/12/17 19:27
      Konto mam tam od maja i jest ok.

  3. Rozważ jeszcze , MayheM 5/12/17 10:53
    Millenium lub ewentualnie Getin. Ja sam wybrałem Millenium i jestem zadowolon.

    1. +1. , MacLeod 5/12/17 13:04
      Od lat mam millennium a probowalem po drodze chyba z 5 innych.
      Wszystko wacha spaliny jezeli chodzi o obsluge, strone, aplikacje i pare innych rzeczy.
      Kredyty maja badziewne:)

      SSDD.

  4. robiłem przegląd , Nikita_Bennet 5/12/17 11:52
    jak chciałem założyć drugie konto pod DG, ideabank i getinbank wygrały w rozważaniach. Niestety jak przyszło do założenia konta to nie wiedzieli dokładnie jakie dokumenty mam przedstawić. Nie polecam.
    Sugerowali konto indywidualne i tak zrobiłem ale w innym banku.

    nikita_bennet (at) poczta.onet.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL